X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić na Lubelszczyźnie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić na Lubelszczyźnie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie.
    Ja osobiście mam zamiar rodzić w Lublinie w szpitalu im. Jana Bożego.
    W 20tc leżałam tam kilka dni i muszę przyznać, że nie mam większych zastrzeżeń do tego szpitala jak i załogi. Co do porodu, na pewno podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami, czy warto wybrać ten szpital etc.

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Lubelskich porodówek polecam szpital na ul. Staszica. Odradzam natomiast Kraśnickie... umieralnia jedna wielka :/

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • magdeczka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar rodzić na lubartowskiej, stamtąd jest moja gin :)

    Magda W.
  • ewajoanna Przyjaciółka
    Postów: 70 253

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rodzilam na Jaczewskiego ale to było 16 lat temu .... nie było źle

  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 27 marca 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede rodzic na jaczewskiego, o ile mnie przyjma od razu, bo i ztym rozsnie bywa. Moja bratowa poprosili o to by jechala do Jana Bozego jesli ma taka mozliwosc, bo u nich przeludnienie. Ja rowniez odradzam szpital na Krasnickich, masakra tam jest - doslownie !

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 27 marca 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O porodowce na Lubartowskiej nie slyszalam zadnych zlych opinii, jesli chodzi o szpital im Jana Bozego to jakos mnie przeraza on, w srodku jest tak strrrrrrrrrrrrasznie ;/

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ