X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić ?! Jelenia Góra pomocy !!!
Odpowiedz

Gdzie rodzić ?! Jelenia Góra pomocy !!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 20 października 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest jakaś z Jeleniej góry ? Ja się przeprowadziłam do Jeleniej Góry z Łodzi miesiąc temu i jestem zielona jeśli chodzi o temat szpitala tutaj ... Chodzę w Jeleniej do doktor Małgorzaty Turkowskiej Regent . Ale ona nei przyjmuje w szpitalu i poleca poród w Kamiennej górze a bardzo odradza Jelenią ... Wspomnę że ja muszę miec CC ... Pomocy macie jakieś rady ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 12:00

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • Natka19901 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 25 października 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez całą ciążę chodzę do lekarza w JG, który pracuje w tamtejszym szpitalu. Tam tez bede rodziła. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego szpitala. Uspokaja mnie również fakt, że mam tam ,,swojego" lekarza. Termin mam na 15.11 także dam znać jak było :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 12:56

    Sylvuszka lubi tę wiadomość

    Natka
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 25 października 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka19901 wrote:
    Ja przez całą ciążę chodzę do lekarza w JG, który pracuje w tamtejszym szpitalu. Tam tez bede rodziła. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego szpitala. Uspokaja mnie również fakt, że mam tam ,,swojego" lekarza. Termin mam na 15.11 także dam znać jak było :)


    Okej dzięki ;) a do jakiego lekarza chodzisz ?

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że nie za późno piszę. Poród przede mną za niecąłe 2 tyg. ale w ciąży leżałam zarówno w Kowarach jak i w JG. Słyszałam złe opinie o JG i zapierałam się rękoma i nogami, że chcę rodzić w Kowarach. Ale... Na początku ciąży trafiłam właśnie do Kowar (z krwawieniem) i 20h czekałam na USG. Lekarka nastraszyła mnie ciążą pozamaciczną itd. Tydzień temu byłam w JG, bo skoczyło mi ciśnienie. badania zrobiono mi w jakieś 15 min (czekałam, bo wcześniej była cesarka). Kilka razy dziennie ktg, mierzenie ciśnienia, lekarze bardzo przyjemni i położne również. i stwierdziłam, że chcę rodzić w jg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka19901 wrote:
    Ja przez całą ciążę chodzę do lekarza w JG, który pracuje w tamtejszym szpitalu. Tam tez bede rodziła. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego szpitala. Uspokaja mnie również fakt, że mam tam ,,swojego" lekarza. Termin mam na 15.11 także dam znać jak było :)
    Może razem wylądujemy, bo ja mam na 18.01 ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ