X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród gdzie rodzić - Bielsko, Pszczyna, Żory, Mikołów...?
Odpowiedz

gdzie rodzić - Bielsko, Pszczyna, Żory, Mikołów...?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marchantia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jestem już w ósmym m.c. a ciągle nie mogę zdecydować się na szpital gdzie urodzę. Zależy mi na tym aby poród przebiegał jak najbardziej "naturalnie" (wspomaganie lekami i nacięcie tylko jeśli naprawdę będzie taka potrzeba), nie zamierzam też wynajmować własnej położnej, a mój lekarz prowadzący nie pracuje w szpitalu. Będę niezmiernie wdzieczna za opinie odnośnie szptali z tematu. Miłego dnia!

  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja mam zamiar rodzić w Żorach, dużo dobrego słyszałam o tym szpitalu ale sama doświadczenia jeszcze nie mam. Chętnie się czegoś dowiem, opinie oraz informację o wyprawce do szpitala mile widziane. Kiedyś wiem że były tam dni otwarte w każdą 3 sobotę miesiąca ale teraz już nie wiem czy dalej tak jest.


    Marchantia Na kiedy masz termin porodu ?

    oar8vfxmb84zoiiv.png
  • marchantia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin mam na połowę maja. Mam nadzieję, że do tego czasu na coś się zdecyduję ;)

  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marchantia wrote:
    Termin mam na połowę maja. Mam nadzieję, że do tego czasu na coś się zdecyduję ;)

    Hej i co zdecydowałaś się gdzie chcesz rodzić ?

    oar8vfxmb84zoiiv.png
  • Sofia13 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, że szpital w Rudej Śl. ma bardzo dobre opinie, ale ja zdecydowałam się na Eskulapa. Rodziłam tam pierwszą córę przez cesarkę i w 90% jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie porodu gdzie indziej w BB...

  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprawdzie temat już nie jest aktualny ale ja w 2012 rodziłam w Żorach i bardzo polecam ten szpital. Obecnie też mam zamiar w tej placówce rodzić.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze dziecko rodziłam w Żorach, wprawdzie skończyło się cc ale opieka super. Wracam tam już pod koniec sierpnia:-)

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilam w Cieszynie.
    W drugiej ciazy zakladalam Zory tylko dlatego ze jedna osoba polecila, a mieszkam blisko Pszczyny i to co sie tam wyrabia to szok. Poza tym wszystkie rodzave kolezanki Pszczyny nie polecaly. W koncu bylam w Zorach 3 dni i jakos personel sie mna nie interesowal. Spanikowali (z niewiedzy) i wyslali mnie do wyzszego stopniem referencyjnosci szpitala do Katowic z panika ze mi za dwa dni dziecko umrze i musze jechac juz i to karetka przy czym nic sie mi nie dzialo. Pospinana na noszach jechalam i w koncu urodzilam po miesiacu lezenia w Katowicach tylko dlatego ze powiedzieli ze nie dam rady kontrolowac tego na wlasna reke (przeplywy i krew) co teraz juz wiem ze bylo nieprawda. Teraz jestem z automatu kierowana na Katowice, ale ze wzgl na opieke i tak sama tam bym chciala rodzic. W Zorach z ich niewiedza nie czulabym sie bezpiecznie

  • abiolek Ekspertka
    Postów: 179 83

    Wysłany: 16 października 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja drugi raz mam zamiar rodzić w Żorach :) Byłam zadowolona poprzednio mam nadzieję, że teraz również :)

    iv09zbmht7lql7n7.png
    iv09zbmh8k0pbvy8.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 18 listopada 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie polecacie ze skierowaniem na cc? W Żorach Pan ordynator moje ostatnie potargal twierdząc, że chce, żebym sama urodziła. Szpital piękny, ale nie dla rodzących cc.. w rezultacie wylądowałam znów w Pszczynie i nie narzekam..tyle, że było to 8 i 10 lat temu. Za kilka miesięcy czeka mnie cc i strach w oczach, bo nie wiem gdzie się wybrać :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2017, 11:28

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakladam Zory ale nie wiem jeszcze czy bedzie cc czy sn.
    5 lat temu mialam cc.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ