X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Femina Kraków
Odpowiedz

Femina Kraków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przeszukałam chyba cały internet i nie znalazłam :( Czy któraś z Was wie może ile kosztuje poród sn w Feminie? Na stronie jest cennik tylko cc :(

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • rut90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Poród naturalny jest nieco droższy od cięcia cesarskiego, mianowicie od 8 do 9 tys. Obejmuje on: wszystkie znieczulenia, w razie potrzeby również cięcie cesarskie, a ponadto 2-krotne badanie neonatologiczne, niezbędne szczepienia itp.".

  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info :)

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • mikob8 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcesz sobie porównać cennik innych klinik zajrzyj pod adres https://ranking.abczdrowie.pl tam masz wszystkie placówki w jednym miejscu. Ja tam znalazłam poleconego ginekologa

    padiiiii lubi tę wiadomość

    mikoc78
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ