X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Esculap M.C. Bielsko-Biała
Odpowiedz

Esculap M.C. Bielsko-Biała

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakieś opinie?? :)

  • Delvila Autorytet
    Postów: 276 293

    Wysłany: 20 września 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do planowanej cesarki ponoć bardzo dobry ośrodek. Podobno stosują tam metodę nie rozcinania powłok brzusznych, a rozsunięcia mięśni przez co szybciej dochodzi się do siebie.
    Co do porodu naturalnego, to nic nie słyszałam.
    Znajoma doula bardzo poleca Mysłowice (piękna porodówka) i Gliwice (super położne, przy porodzie może być więcej niż 1 osoba towarzysząca, np. mąż + doula).

    Magdalena Wiktoria 07.03.2019r. :D

    Aniołek Marta [*] 06.01.2018 r.
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 20 września 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szwagierka miała tam CC z biegu, prywatnie, dostała skurczy, akcji nie było to od razu ją położyli na stół, jak to w prywatnym wszystko cacy :) poleca ta placówkę.
    Ja wybieram Gliwice ;) opieka mega w trakcie i po.

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam, ktoś słyszał tam o porodach sn?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1000

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może są jakieś nowe opinie na temat tej placówki ?


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 2 lipca 2019, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam tam cc 3 lata temu i nie czułam się jak w szpitalu. Opieka super, lekarz na zawołanie. Cięcie ładne. Salę miałam z mężem. Teraz zdrozalo więc się raczej nie zdecyduje, ale ogólnie polecam 😉

    Finezja19 lubi tę wiadomość

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Aghi Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 24 września 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,czy ktoś prowadził ciążę u dr.Biernackiego w Bielsku i może podzielić się opinią na temat tego lekarza?

    bl9cio4pw7exly2s.png
    spbjs7v.png
  • Barbarah Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 października 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę u niego ciąże, ale w Pszczynie.

  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1000

    Wysłany: 24 października 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmalibu wrote:
    Ja rodziłam tam cc 3 lata temu i nie czułam się jak w szpitalu. Opieka super, lekarz na zawołanie. Cięcie ładne. Salę miałam z mężem. Teraz zdrozalo więc się raczej nie zdecyduje, ale ogólnie polecam 😉


    A co powiesz na temat opieki nad noworodkiem ? Zadowolona byłaś ?
    Robili mu wszystkie badania z krwi ? Bo czytałam na jakimś forum, że nie robią podstawowych np morfologii ...

    I jeszcze mnie zastanawia, czy jak są jakieś komplikacje przy porodzie to oni mają specjalistyczny sprzęt czy jednak i tak lądujesz w szpitalu??


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 25 października 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finezja noworodkowi poza pobraniem krwi z pięty na badanie przesiewowe nie robią niestety żadnych badań... Niby ogląda dziecko neonatolog, ale to wszystko. Jak coś nie tak to przewoza do szpitala do Bielska. Ja miałam zespół popunkcyjny bardzo ostry to ogarnęli, ale od kuzynki syn był jako wcześniak i od razu go przewiezli do innego szpitala. Z racji tych dodatkowych rzeczy teraz będę rodzic w publicznym szpitalu, a opłacę położną. Chyba najlepsza opcja. Aczkolwiek jeśli chcesz rodzic prywatnie bo zależy Ci np. na cięciu to tutaj problemu nie robią w ogóle.

    Finezja19 lubi tę wiadomość

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1000

    Wysłany: 25 października 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czytałam dużo opinii na tym forum https://f.kafeteria.pl/temat-3201579-klinika-eskulap-bielsko-biala/?page=1115
    no i oczywiście są podzielone

    Zauważyłam, że tam głównie dziewczyny robią CC

    Szpitale w BB mają takie średnie opinie ;d


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 26 października 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finezja, to prawda, tam cc na życzenie. Więc jeśli nie dlatego chcesz tam rodzic to szkoda kasy 😁

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Oleczek Ekspertka
    Postów: 131 114

    Wysłany: 2 lutego 2023, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam w 2017 i zamierzam teraz w 2023, polecam, super opieka dosłownie jak w hotelu, na zawołanie panie położne, bez fochów itd. Sale dwuosobowe. Opieka nad dzieckiem - jeśli chcesz to wezmą je pielęgniarki na noc żeby się wyspać (ja akurat nie korzystałam z tego). Neonatolog średnia moim zdaniem - jako niedoświadczonym rodzicom nie pomogła mi wiele a powinnam się spytać o wędzidełko, a napięcie mięśniowe - które potem się okazało spore i mieliśmy z tym ładne kwiatki. Przyszła osłuchała wszytso ok i poszła.

    💒 2015👰🤵2016 👩36 🙋‍♂️34+👧 Córeczka 2017
    preg.png[/url
    201707184980.png
  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ