X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Dziewczyny, pomózcie.
Odpowiedz

Dziewczyny, pomózcie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    Jestem w 36tc. Wczoraj w nocy miałam ból lewej pachwiny (jak na miesiączkę, ale nie był on jakoś bardzo mocny). Od kilku dni brzuch się napina coraz częściej (dziś chyba już z 10 razy). Dziś zauważyłam na bieliźnie zwiększoną wydzielinę. Jest ona niby biała (na czarnych majtkach widać), ale na palcu wygląda na wodę. Tydzień temu byłam u ginekologa. Lekarz stwierdził, ze nie ma rozwarcia a szyjka jest wysoko więc na poród się nie zapowiada. Położna mówiła w szkole rodzenia, że jeśli chce się upewnić czy to nie wody płodowe to mam założyć wkładkę i zobaczyć jaki ma kolor (mocz-żółty, bezbarwny-wody płodowe). I teraz szczerze sama się potraciłam, ponieważ wkładka jest mokra (nie mocno) ale i koloru nie ma żadnego (może leciutko żółty). Czy to mogą być sączące się wody płodowe? Nie jest ich za mało? A może mam grzyba i dlatego jest zwiększona wydzielina? (walczę z grzybem od początku ciąży). Bardzo proszę o rady. Do lekarza idę w czwartek więc od razu wszystko mu opowiem.

    ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez nie bylo rozwarcia a porod szybko sie zaczal,musieli zrobic cc, czy to wody plodowe to kup w aptece paski i bedzie wiadomo jak namoczysz w tym pasek.Jak cos Cie niepokoji to jedz na IP.

    Ollaala, fabdorota, Myszusia lubią tę wiadomość

  • Ollaala Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia i jak tam u Ciebie już lepiej?

    Myszusia lubi tę wiadomość

  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkładkę tak, ale specjalną, która jest w stanie wybarwić się pod wpływem substancji kwaśnej albo zasadowej. Podobne działanie mają papierki lakmusowe, więc też tak można sprawdzać. Jak pojedziesz na IP to poleją wkładkę specjalnym preparatem i jeśli zabarwi się na zielono/ niebiesko, to wody. Ja bym podjechała, żeby nie mieć żadnych wątpliwości. Jak byłam w ciąży, to często miałam taką podejrzaną wydzielinę i sprawdzałam. Jak wody zaczęły mi odchodzić, to już nie miałam żadnych wątpliwości i nic nie musiałam sprawdzać, bo dość mocno "sikały" pod ciśnieniem.

    Myszusia lubi tę wiadomość

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, śluz się zmniejszył i zrobił się serowaty wiec jestem pewna że mam grzyba :/ W czwartek na szczęście idę do ginekologa, to pewnie mi coś przepisze. Czuję też, ze mała główką jest już w kanale rodnym, bo jak chodzę to dosłownie ją czuję i mam wrażenie, że zaraz "wypadnie".. ale to podobno normalne na ok.2tyg przed porodem (czasem szybciej). No i jestem już zmęczona, ale jeszcze troszkę i mała Królewna będzie z nami ;) A co u Was? jak się czujecie? Dziękuje za zainteresowanie moim pytaniem :)

    ❤❤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ