X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród dysplazja bioder a rodzaj porodu
Odpowiedz

dysplazja bioder a rodzaj porodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Moze ktos ma doswiadczeni w nastepujacym temacie: gdy sie urodzilam (posladkowo) mialam dysplazje obu bioder(1 wieksza niz 2). Mialam zalozona rozworke. Potem w zyciu juz mi to nie dawalo problemow. Niedawno sie dowiedzialam ze moze byc to wskazaniem do cc. Nawet nie zapytalam o to gina bo mi do glowy nie przyszlo. Planuje wizyte u ortopedy ale moze ktoras z was ma jakies doswiadczenia z tym zwiazane?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ten sam problem jako dzieciaczek, byłam u ortopedy, który stwierdził, że nie widzi przeciwwskazań do porodu naturalnego, ale wiadomo, że ostateczną decyzję podejmuje lekarz ginekolog.

    Już razem <3
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 12 lipca 2016, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cordy dzieki za odpowiedz :)
    Ja juz po porodzie i rzeczywiscie dysplazja nie byla zadnym przeciwskazaniem

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ