BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Poród > Drugi poród SN
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

dysiak
Przyjaciółka
43

Wysłany: 16 maja, 19:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, jak w temacie, drugi poród lub kolejny siłami natury, lepszy, gorszy, jest łatwiej, czy bez różnicy? :D strasznie się boję drugiego porodu, pierwszy był niby szybki ale ciężki i bez znieczulenia, byłam nacięta. Jestem ciekawa jak to jest za drugim razem, czy jest się już tam bardziej rozciągniętą? Czy jeżeli znowu nacinają to w tym samym miejscu co wcześniej? I jak po porodzie...czy po kolejnym czujecie się tam mniej ciasne? Powiem szczerze, że bardzo się boję kolejnego i tego jak to będzie PO.

Chętnie się dowiem od doświadczonych już w temacie :)

suwaczek16-20150724.jpg

Sylvuszka
Ekspertka
79

Wysłany: 19 lipca, 19:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mogę Ci tylko odpowiedzieć w kwestii nacięcia. Najlepiej powiedz lekarzowi, że się tego boisz albo poproś o zbadanie. Mnie ostatnio badał i mówił, że mam bardzo elastyczne tkanki, więc drugi raz jakby mnie cięli (pierwsze dziecko ponad 4kg, więc położna nie żałowała nożyczek;) ) to cięcie byłoby maleńkie i po drugiej stronie pośladka. Bo na bliźnie lepiej nie ciąć.

ug37zbmhhos96wio.png
85990tc7kbzhfsky.png
II starania od 04.2018r, 09.2018- CLO, udało się; 11.2018 PJP 10tc; 24.12 dwie krechy

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)