X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Dorota Podlach ze szpitala zelazna w wawie
Odpowiedz

Dorota Podlach ze szpitala zelazna w wawie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z Was mialas wynajeta Ta polozna? Bede wdzieczna za wszelkie opinie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy masz jakieś opinie o Położnej Dorocie Podlach? Chciałbym ją wybrać. Proszę o kilka słów, jeśli z nią rodziłaś. Jeśli nie, to z kim.?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej rodzilam z nia:) Polecam, super babka:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co więcej możesz powiedzieć? Czy upiera się przy porodzie naturalnym, jeśli długo idzie poród bądź jest bardzo skomplikowany? Możesz coś więcej napisać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 20:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz takie decyzje to podejmuje lekarz a nie położna. Co konkretnie chcesz wiedzieć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, jak się zachowuje? Jaka jest? Czy jest stanowcza, odpowiedzialna i czy czulas się przy niej bezpiecznie? Zaufalas jej bezgranicznie? To Twój pierwszy poród? Jak długo trwał?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to pierwszy poróð. Trwał okolo 5 godzin. Nie było w zasadzie zadnych komplikacji wiec nei wiem jak sie zachowuje jak cos idzie nie tak. Czulismy sie z mezem w jej towarzystwie swietnie. Jest bardzo konkretna, przynosila mi ciagle cieple oklady na bóle krzyzowe, zaproponowala wanne, po porodzie byla z nami jeszcze 3 godziny i zajmowala sie maleństwem.
    Wszystko konsultowala z lekarzem wiec czulam sie podwójnie zaopiekowana. Naprawde nei wahaj sie, polecam ja goraco. Do tego bardzo szybko odpowiada na smsy, mozna do niej dzwonic i odbiera zawsze i bardzo cierpliwie tlumaczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie cieszy,dziękuję Ci ślicznie za informację. Szybko urodziłaś, dużo się ruszałaś w ciąży? Miałaś lekarza ze św. Zofii?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gffry

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ