X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Da się przyśpieszyć poród?
Odpowiedz

Da się przyśpieszyć poród?

Oceń ten wątek:
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 15 listopada 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mały się tak ułożył dopiero rano przeszło ale inne bóle się zaczęły . Nie wiem czy to skurcze czy co :D

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 15 listopada 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOo... No niestety tak to jest. Jak nie boli to zgaga, jak nie zgaga to swędzenie, jak nie swędzenie to mdłości. I tak w kółko.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie skurcze jednak coraz silniejsze :P nieźle się zapowiada nic przyjemnego jakby miednice ktoś rozciągał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 15:49

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 16 listopada 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh... Zazdroszczę. U mnie nic! Cisza...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez cisza a tak juz bym chciala miec malenstwo kolo siebie :/

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 16 listopada 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co zazdrościć

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja już tak tulić chcę, a boję się przenoszonej ciąży. Każdego dnia sprawdzam ruchy dziecka i modlę aby było wszystko dobrze...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku przecież Ty dopiero 36/37 tydzień nie masz się co martwić.
    Mnie to już tak brzuch boli chyba przez te moje blizny po operacjach a poród jeszcze się nie zaczyna i tak każdy mądry z tekstem po co chcesz już rodzić :/
    Jutro mam wizytę i tylko modlę się że jest już jakieś rozwarcie

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam przypadku gdzie nic nie robie i tak przyspieszyło poród. Jak i wychodzenie po schodach i sprzątanie też nie przyspieszyły porodu. Sama tak robiłam i nic nie przyspieszyło. Pierwsze dziecko bez żadnych czynności urodziła tydzień przed porodem, a drugie mimo wychodzenia po schodach, sprzątania itp. urodziłam po terminie.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja 2 dni po terminie i nic.... Nawet pół cm rozwarcia nie ma. Biegam po schodach, sprzatam, okna pomyłam, przytulałam sie z mezem i nic. Nawet jednego skurczyku. Moja gin chce mnie polozyc na patologie ciazy tylko po co.... Dziś mam dostać jakies czopki moze pomogą, a jak nie to pewnie jutro do szpitala, ehhh

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa2 wrote:
    Dziewczyny ja 2 dni po terminie i nic.... Nawet pół cm rozwarcia nie ma. Biegam po schodach, sprzatam, okna pomyłam, przytulałam sie z mezem i nic. Nawet jednego skurczyku. Moja gin chce mnie polozyc na patologie ciazy tylko po co.... Dziś mam dostać jakies czopki moze pomogą, a jak nie to pewnie jutro do szpitala, ehhh
    no to czeka Cię chyba wywoływanie porodu
    a ja dziś głupieje bo cały czas brzuch boli jakbym z 500 brzuszków zrobiła, coś od piątku się dzieje jak trochę posprzątałam więc albo zadziałało albo nie wiem...

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety czopki nadal nie dzialają, cisza. Biegam, nadal sprzatam (chociaż juz nie mam co :P) i nic. Na ktg prosta linia, brak skurczów. Jutro mam wizyte u gin zobaczymy co powie. Na szczescie na razie obchodzi się bez szpitala...

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2njwxuf.jpg
    U mnie w zeszłym tygodniu ktg wyglądało tak

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 13:53

    Muńka lubi tę wiadomość

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 19 listopada 2015, 04:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na USG. Mały jest mały, waży ledwo 2900 i jak lekarz mówi wysoko leży i nie zanosi się... To początek 38 tygodnia. I ani razu mój gin nie wysłał mnie na ktg. Zielonego pojęcia nie mam jak trzeba czytać.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 19 listopada 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w 37 tc bo były ku temu powody ale ogólnie możesz mieć tylko raz przy porodzie albo jeśli będzie po terminie to robi się co 2dni.
    Ja byłam wczoraj i jest jakieś rozwarcie na 1 palec a dziś rano jakieś plamienie mam...
    mam nadzieję że po sprawdzaniu szyjki

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 19 listopada 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba już? Ojejku! Ale fajnie! Trzymam kciuki!

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem plamienie może wystapić po badaniu ginekologicznym. Ja dziś byłam u gin, wg jej usg i tego co ma w karcie mam termin na 22 listopada wiec spokojnie do tego czasu mam czekać. Jeśli sie nie uda urodzić do poniedziałku to da skierowanie na wywołanie. Na te chwile nie ma sensu przyspieszać bo jeszcze może skończyc się cesarką. Też mam rozwarcie na 1cm ale to o niczym nie świadczy. Mała leży już bardzo nisko, szyjka skrócona więc czekamy cierpliwie :)

    W pierwszej ciazy pomogło mi współżycie z mężem i urodziłam 39+1 natomiast tym razem nic nie pomaga. Widocznie dzidzia ma swój czas. Miała być skorpionem a może okaże się strzelcem :)

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 19 listopada 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też miał być początkowo Skorpionem a jednak Strzelec chyba wyjdzie. Czyli Pa ... Byle do niedzieli? Tylko czemu cesarską? W razie czego to oksytocyna nie wystarczy na skurcze i rozwarcie? Uściski Kochana. Fajnie że to już tuż tuż

    pa2 lubi tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj bylam w szpitalu zobaczyc co sie dzieje poniewaz wypadl czop i duzo krwi bylo ale nic sie nie dzieje a rozwarcie na 2 cm

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ