X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Czy w szpitalu na Madalińskiego oddają ubranka przy wypisie ?
Odpowiedz

Czy w szpitalu na Madalińskiego oddają ubranka przy wypisie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Zostało mi niecałe 10 tyg do porodu i zaczęłam zastanawiać się czy rzeczy które są dla maluszka są potem oddawane przy wyjściu ze szpitala ? Nie ukrywam ze nie zaopatrywałam się w nie wiadomo jaką ilość tych ubranek ponieważ dzieci szybko rosną dlatego szkoda by mi było stracić te lepsze ubranka na samym wstępie jeszcze w szpitalu :) jakie macie doświadczenie w tym temacie ? :)

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ale na Madalińskiego nikt Ci nie zabiera ubranek. Tzn ja nie rozumiem za bardzo skąd miałyby być oddawane?

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    np z pralni...w niektórych szpitalach dajesz ubranka swoje dla malucha a później niestety do Ciebie nie wracają. Tak jak w przypadku mojej siostry która rodziła w Wołominie. Dała swoje a przynieśli jej córkę w zupełnie innych ciuszkach.Niestety nie wszędzie tak to wygląda, że dajesz tylko pierwszy komplet ciuszków po porodzie, oddają Ci malucha w tych ciuszkach i sama później przebierasz.

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubranka masz razem ze swoimi rzeczami i to Ty przebierasz dziecko. Jedno ubranko dajesz położnej od razu po porodzie, to ona Ci ubierze dzidziusia. Sama przyjdzie i poprosi o ubranie.
    Nie oddaje się ubranek do pralni, tylko pakujesz do torby z brudami i potem pierzesz w domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 12:22

    Niuninka, Redhotka lubią tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i super :) Dziękuję :)

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam CC, dziecka mi znikąd nie przynosili tylko było cały czas ze mną lub z mężem (kiedy mnie szyli) - jak wyjęli Huberta to zawinęli go w jakieś swoje zawiniątka, przewieźli go do męża i razem z nim na salę pooperacyjną - tam go rozebrali i jak dojechałam to położyli mi go na piersi i przykryli jakąś swoją kołderką. Później poprosili o ubranko, czapeczkę i kocyk i na moich oczach go w to ubrali. Po 8 godzinach pionizują i przechodzisz na salę na położnictwie - tam już dziecko jest cały czas z Tobą - sama przebierasz i wszystko robisz. Nie wiem jak to wygląda w przypadku gdy dziecko otrzymuje mniej niz 10 pkt i jest na obserwacji a nie z rodzicami, ale u nas nikt nie zabierał synka nawet na pół minuty z naszych oczu - wszystkie badania w sali, dziecko tylko ze mną.

    Niuninka lubi tę wiadomość

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ