X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Czy Mamusie moga polecić szpital w Katowicach- gdzie rodzić?
Odpowiedz

Czy Mamusie moga polecić szpital w Katowicach- gdzie rodzić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z listopadówek 2014 i powoli zaczynam rozglądać się za jakimś bezpiecznym i czystym szpitalem w Katowicach. Chciałabym aby poród nie był traumą. Tym bardziej, że planuję drugiego dzidziola. Opinie na forach są różne. Dlatego tak cenne jest Wasze świeże spojrzenie na sprawę porodu, komfortu matki i dziecka. Byłabym wdzięczna za jakieś wskazówki.

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Niespodzianek:) Autorytet
    Postów: 752 411

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa ja rodziłam w Katowicach na Łubinowej pierwsze dziecko, obecnie termin mam na grudzień tego roku i również tam się wybieram rodzić. Poród był dla mnie jak najbardziej cudownym przeżyciem dzięki ludzkim położnym,mówiły co robić,wspierały miałam później małego przez 2 h na piersi od razu po porodzie. Na pomoc w sprawie karmienia również mogłam liczyć a miałam z tym problemy. Ogólnie czysty, kameralny szpital sale dwuosobowe z łazienką. Jedyny minus, że przyjmują ciąż z komplikacjami. Przed porodem umawia się na wizytę z lekarzem współpracującym ze szpitalem lub pracującym tam i on daje skierowanie do porodu. Ich strona http://www.narodziny.com.pl/

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    evr44nt.png

    z9vvjl9.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Niespodzianek:))
    Oglądałam w necie i trochę sie boje,ze nie ma tam działu dla neonatologii?
    Jak wyglada z nacinaniem krocząc mozesz sie nie zgodzić?
    Nie terroru laktacyjnego?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę rodzić w Katowicach w szpitalu zakonu Bonifratów http://bonifratrzy.pl/index.php?option=16&action&cat_id=9&menu_id=125&page=52. Najprawdopodobniej będeę mieć cesarkę (łożysko przodujące)Same pochlebne opinie słyszałam o tym szpitalu. Oddział po remoncie, sale z łazienkami. Wg strony z opiniami gdzie rodzić-wypada najlepiej http://www.gdzierodzic.info/placowka/szukaj?province_id=0&city=katowice&zipcode=&distance=10. Sama opinie wystawie jak już urodzę :)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Gosiaczek :-)

    A czemu cię nie ma na sierpniówkach bo chyba masz termin na sierpień??
    zresztą mamy ciąże w tym samym wieku :-) i ja też bede miała CC :-)
    Tez będę rodzić na Bonifratów. Mój gin tam pracuje :-)
    a ty do kogo chodzisz>>??
    pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2014, 23:05

    Gosiaczek lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co jesli chodzi o Bonifratow
    to czytalam,ze przez ten remont jest taki nawal pacjentek ze wszystkim daja oxytacyne i potem nacinaja krocza bo czekaja nastepne.
    Kilka dziewczyn odeslali bo nie bylo miejsc. Bo pacjentki z Krakowa nawet przyjezdzaja...
    ale ja mowie o naturalnym a cc jest palnowana wiec moze byc ok....

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmn ja tam leżałam dobę jak byłam w 20 tyg, sam oddział już jest wyremontowany, tylko przy korytarzach coś robili i jakiegoś mega przeludnienia to nie widziałam ale może wtedy był nieurdzajny miesiąc ;)

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 25 listopada 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam wznowić temat. Szpital wybrany - Bonifratów. Któraś rodziła tam?

    Natalka 03.2015 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ