X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Cewnk Foleya
Odpowiedz

Cewnk Foleya

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany? jak to się odbywa? :) boli?

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz położyć się jak do badania ginekologicznego. Nie pamiętam tylko czy nogi miały być położone jak do badania czy może przysunięte do pośladków ale chyba to pierwsze. Ze mną był lekarz i położna. Wprowadzili ten cewnik do pochwyć, nie był to jakis duży ból, raczej dyskomfort. Po założeniu przez godzinę czy dwie bolało jak przy okresie (ja nie mam bardzo silnych boli okresowych, więc mnie bolało jak przy gorszym okresie), potem się wyciszyło. Wyleciał kolejnego dnia podczas wizyty w wc ale szczerze mówiąc nie wiem po co pracowałam trochę mięśniami pocjwy jakby chcąc go przesunąć. Wtedy też wypadł mi czop śluzowy i tyle. Poród się nie rozpoczął ale jakieś rozwarcie niewielkie pojawiło. Ogólnie dla mnie bardzo fajny sposób na wstępne rozruszanie ciała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2020, 13:54

    Frufru lubi tę wiadomość

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ