X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Cesarskie cięcie,a łożysko na przedniej ścianie (nie przodujące)
Odpowiedz

Cesarskie cięcie,a łożysko na przedniej ścianie (nie przodujące)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, nie mogłam znaleźć podobnego wątku więc założyłam nowy. Mam pytanie,czy któraś z Was miała coś podobnego - mianowicie czy cesarskie cięcie jest możliwe przy łożysku na przedniej ścianie (nie jest przodujące)? Zapomniałam zapytać o to lekarza, a ja własnie tak mam z łożyskiem ,tylko,że możliwe,że przez wysokie ciśnienie w oczach będę mieć zalecenie do CC,choć wolałabym nie.. Wizyte mam dopiero za tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 11:49

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • Merylu Przyjaciółka
    Postów: 158 48

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także mam łożysko na przedniej ścianie macicy a czeka mnie cesarka ze względu na pośladkowe ułożenie dziecka. Lekarz nic nie mówił na temat ewentualnych problemów, więc mam nadzieję, że nie ma to większego znaczenia.

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że cesarkę bedziesz mieć i tak. Jedynie co może być inne że tak powiem to w jaki sposób cię będą ciąć że tak brzydko napiszę. Podobno tkną nie tylko prosto pod brzuchem ale też gdzieś bocznie na brzuchu. Myślę że nie masz co się martwić jak widać Merylu jest w podobnej sytuacji:). Życzę powodzenia.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam lozysko na przedniej ścianie i cc na życzenie. U mnie wszystko bylo ok. Blizna jest bardzo niziutko.

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 4 listopada 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciciałabym ponowić temat, czy któraś ma skierowanie na cesarkę przy łożysku na przedniej ścianie? (Nie chodzi o przodujące)

  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 15 listopada 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ze względu na ułożenie miednicowe dziecka.

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ