X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród CC ze względu na wagę dziecka
Odpowiedz

CC ze względu na wagę dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,

    Czy są tutaj mamy, które miały wskazanie do Cc ze względu na dużą wagę dziecka? Ile ważyły Wasze dzieciaczki?

    U mnie w 35tc waga dziecka wynosi 3200g. Lekarz mówi, że od 4kg będziemy myśleć o CC. Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Witam serdecznie,

    Czy są tutaj mamy, które miały wskazanie do Cc ze względu na dużą wagę dziecka? Ile ważyły Wasze dzieciaczki?

    U mnie w 35tc waga dziecka wynosi 3200g. Lekarz mówi, że od 4kg będziemy myśleć o CC. Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat.

    Oficjalne zalecenia są takie, że do 4400 g można spokojnie rodzić naturalnie. Osobiście znam osoby, które rodziły SN dzieci o wagach: 4200, 4350, 4500.

    Jeśli chcesz CC i masz wskazanie, a lekarz chętnie Ci wystawi papier to tylko się ciesz, a jeśli chcesz rodzić SN i uniknąć cesarki, to nic się nie martw - urodzisz :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój maluszek urodził się w 37tc z masą 3200g :). Widocznie wcześniejsze pomiary były obarczone sporym błędem...

    Leira, kark, Asiaf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też były takie prognozy, że minimum 4kg...
    Ostatecznie cc przez niewspolmiernosc w 38 tyg, a dziecię średnie 3850;)

  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 15 lutego 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja bratowa urodziła synka 4700 ,jest niska ok 160 cm i ok 55 kg . Dała radę ,jej pierwsza córka ważyła ok 3 kg

  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 20 lutego 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4340 gr, porod sn. nam powiedziano, ze to jeszcze nie bylo wskazanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 22:36

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja bratowa pierwszy syn 4kg sn, druga córka, tydzień przed cc waga z usg 4.2kg, decyzja o cc, a malutka 3.4kg ważyła.

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Moja bratowa pierwszy syn 4kg sn, druga córka, tydzień przed cc waga z usg 4.2kg, decyzja o cc, a malutka 3.4kg ważyła.

    aż taka duża pomyłka lekarza w ocenie wagi?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ