X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Buty dla dzieci przez internet
Odpowiedz

Buty dla dzieci przez internet

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś zamawiał buty dla dzieci przez internet?
    Czy macie jakieś sklepy jakie możęcie zarekomendować?

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamawiam wszystko przez internet dla dziecka. Robię to ponieważ nie mam czasu jezdzic po sklepach a z małym juz w ogole. A teraz podczas pandemii nie wchodzi to w grę. Zamawiam z Buty dla Malucha, Zalando, Eobuwie, wszędzie mozna na spokojnie oddać.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sklepie Krasnal mają sporo nowych kolekcji. https://e-butydladzieci.pl/i11-Kapcie.html,all

    Wiele razy zamawiałam dla dzieci buty przez neta. Bardzo ważne jest wcześniej aby odpowiednio zmierzyć stopę malucha. Do zmierzenia dziecku stopy, potrzebna nam będzie kartka papieru, ściana, a także długopis lub ołówek. Innym sposobem jest użycie starego pudełka po butach. Maluch powinien stanąć w skarpetkach na kartce, bądź w tekturowym pudełku, dotykając piętami ściany lub kartonowej ścianki. Zaznaczamy długopisem lub ołówkiem najdalej wysunięty punkt stopy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 15:14

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 12 września 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwiej z miarka, na allegro są po 10 zł. Polecam ;)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 22 marca 2021, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozna kupic rozmiar wieksze i w razie czego za miesiac beda dobre, zazwyczaj wszystkie buciki niemowlęce sa podobne

    takie sa za 30zl na przyklad
    13878-buciki-dla-niemowlaka-wiazane-brazowe.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2021, 11:35

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ