BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Poród > B. Bolesne Przepowiadacze + Podkrwawiony czop
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Scintilla
Autorytet
1959

Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kochane mamusie, mam do Was pytanie ze szpitalnego łóżka. Wczoraj minął mój terminwwedług OM - jutro mam termin z USG... Od 3 dni organizm daje jakieś znaki - poczatkowo były to plamienia, od wczoraj ewidetnie odchodzi mi czop - albo brunatny, albo z krwia - szyjka już miękka, krótka z 1,5cm rozwarciem - no i skurcze - obecnie co wieczorne, reguralne co 10 minut które zwykle z rana lzeja w czestotliwosci a w ciągu dnia pojawiają się raz na godzinę.... oczywiscie ginekolodzy oceniaja je jako ból w dole brzucha i nie podchodzą do nich poważnie... Na KTG piszą się czasami w wartościach do 30 % a ja podczas ich trwania potrafię mieć łzy w oczach z bólu... Czy któraś z Was przed porodem zmagala się z podobnym problemem? Czy to możliwe aby przepiwiadajace skurcze były tak silne w odczuciu a KTG tego nie obrazuje?

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 czerwca 2015, 14:09

860a0bcaf3.png
10.06.2015 Narodziny Emilki 🌻👨‍👩‍👧 05.05.2014 [*] pamiętamy...

pakima
Autorytet
203

Wysłany: 10 czerwca 2015, 16:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
KTG to maszyna, mnie na jednym KTG wychodziły skurcze regularne które odczuwałam, na porodówce nie było żadnych skurczów wg KTG w tamtej sali. A urodziłam po 3 godzinach od robienia tego KTG które było na sali porodowej.

Jednym słowem w niektórych szpitalach wciąż jest stary sprzęt.

Ancia77
Autorytet
196

Wysłany: 10 czerwca 2015, 18:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mnie odszedł czop podbarwiony krwią i zaczęły się mega mocne bóle krzyżowe gdzie położna powiedziała mi ze to skurcze przepowiadajace podpieli mnie pod ktg i zero skurczu nic nie wychodziło a ja się zwijalam z bólu . Na następny dzień pod wieczór znowu ktg I dalej nic położne mówiły żebym nie przesadzala bo jeszcze nie rodzie ze to przepowiadajace są. W końcu lekarz przyszedł zbadał mnie i na porodowke 5cm rozdarcia . Także wszystko jest mozliwe

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 czerwca 2015, 18:06

iv092n0amkzp6vtf.png

Ancia77
Autorytet
196

Wysłany: 10 czerwca 2015, 18:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Powodzenia

iv092n0amkzp6vtf.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)