X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród B. Bolesne Przepowiadacze + Podkrwawiony czop
Odpowiedz

B. Bolesne Przepowiadacze + Podkrwawiony czop

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Scintilla Autorytet
    Postów: 1073 2207

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamusie, mam do Was pytanie ze szpitalnego łóżka. Wczoraj minął mój terminwwedług OM - jutro mam termin z USG... Od 3 dni organizm daje jakieś znaki - poczatkowo były to plamienia, od wczoraj ewidetnie odchodzi mi czop - albo brunatny, albo z krwia - szyjka już miękka, krótka z 1,5cm rozwarciem - no i skurcze - obecnie co wieczorne, reguralne co 10 minut które zwykle z rana lzeja w czestotliwosci a w ciągu dnia pojawiają się raz na godzinę.... oczywiscie ginekolodzy oceniaja je jako ból w dole brzucha i nie podchodzą do nich poważnie... Na KTG piszą się czasami w wartościach do 30 % a ja podczas ich trwania potrafię mieć łzy w oczach z bólu... Czy któraś z Was przed porodem zmagala się z podobnym problemem? Czy to możliwe aby przepiwiadajace skurcze były tak silne w odczuciu a KTG tego nie obrazuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 14:09

    mhsvi09kzjtuku9r.png
    18.02.2020 Narodziny Bartusia 👨‍👩‍👧‍👦
    10.06.2015 Narodziny Emilki 💝
    05.05.2014 [*] pamiętamy...
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KTG to maszyna, mnie na jednym KTG wychodziły skurcze regularne które odczuwałam, na porodówce nie było żadnych skurczów wg KTG w tamtej sali. A urodziłam po 3 godzinach od robienia tego KTG które było na sali porodowej.

    Jednym słowem w niektórych szpitalach wciąż jest stary sprzęt.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Ancia77 Autorytet
    Postów: 305 196

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie odszedł czop podbarwiony krwią i zaczęły się mega mocne bóle krzyżowe gdzie położna powiedziała mi ze to skurcze przepowiadajace podpieli mnie pod ktg i zero skurczu nic nie wychodziło a ja się zwijalam z bólu . Na następny dzień pod wieczór znowu ktg I dalej nic położne mówiły żebym nie przesadzala bo jeszcze nie rodzie ze to przepowiadajace są. W końcu lekarz przyszedł zbadał mnie i na porodowke 5cm rozdarcia . Także wszystko jest mozliwe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 18:06

    iv092n0amkzp6vtf.png
  • Ancia77 Autorytet
    Postów: 305 196

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia

    iv092n0amkzp6vtf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ