X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Akcja RMF FM i RMF24- poród bez bólu
Odpowiedz

Akcja RMF FM i RMF24- poród bez bólu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 1 maja 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcesz rodzić bez bólu? Podpisz petycję. Akcja RMF FM i RMF24
    http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-chcesz-rodzic-bez-bolu-podpisz-petycje-akcja-rmf-fm-i-rmf24,nId,768751#pst42193673

    Patuska1992 lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 1 maja 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora ja jestem jak najbardziej za w szczególności, że w moim mieście nie ma znieczulenia przy porodzie... ;/

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • MotylekKira Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już od 1 Lipca b.r. jest :)

    788pt8hi5zrbbj3r.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALe w każdym szpitalu jest znieczulenie? Jakoś dziwne że dopiero teraz jest rodzić bez bólu bo już o tym słyszałam jakieś 4 lata temu


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak od 1 lipca już jest, taka teoria a praktyka w moim mieście (dobrze ze tam nie rodze) do tej pory to nie weszło bo jest brak anastezjologow a przy każdym tego typu znieczuleniu anestezjolog musi być więc niby wszystko spoko ale zawsze jest coś...

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 25 lipca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie niby jest znieczulenie a potem okaze sie ze bedzie trzeba rodzić w bólu...


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 25 lipca 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w wiadomościach było ostatnio coś, że mimo wszystko mało kasy na to przeznaczyli i zzo na życzenie nie będzie stać każdy szpital...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 16:15

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero od 1 lipca dali darmowe ZZO i już chcą nam odebrać.. hehe, chcą dać kasę pielęgniarkom, to szukają komu zabrać coś mi się wydaje ;) Kolejny przejaw polskiej polityki antyrodzinnej.

    http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/znieczulenie-dla-kobiet-przy-porodzie-powszechne-czy-dla-wybranych,565882.html


    Co o tym sądzicie??

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Sajgonara Autorytet
    Postów: 284 285

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cała ta służba zdrowia to jedna wielka patologia. A pan Cieślukowski rodził już? Moim zdaniem to powinna być indywidualna decyzja kobiety i jeśli nie ma przeciwskazań do znieczulenia to powinno być ono na życzenie. Zapominają chyba wszyscy, że żyją z naszych podatków i składek zusowskich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2015, 12:44

    1usapx9ipf1hd7n0.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoria jedno a praktyka to już inna bajka. Ja nie otrzymałam znieczulenia mimo błagania wręcz a od początku mówili że jest dostępne. W zamian mi dali dwa czopki kpina jednym słowem co wyrabiają. Jednak po 12 godz męczarniach jakoś się znalazł anest... żeby wykonać pilne cc bo tętno maluszka drastycznie spadło.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • gosiek77 Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po 1 lipca jak jest w szpitalu anestozjolog to tylko do godz. 15 a poźniej to już nie wykonują znieczuleń

    2nn33e3kahe13vzw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak będzie u mnie, bo wiem że chcą od września wprowadzić , na razie tłumaczą się remontem i brakiem anestezjologa.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ