X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Żylaki i drętwienie nóg
Odpowiedz

Żylaki i drętwienie nóg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wyskoczyły mi żylaki na prawej łydce. Nie bolą, nie swędzą i nie puchną mi nogi (a przynajmniej nie zauważyłam), ale od kilku dni mam dziwne odczucie w prawym podudziu z przodu. Zaczyna się nad kolanem i trochę do góry. Uczucie mogę przyrównać do drętwienia lekkiego. Lekkie, bo ogólnie nie mrowi, normalnie nogą mogę poruszać itp, ale no właśnie jak dotykam czy dotyka ubranie to jest inne odczucie niż wszędzie indziej. Miała któraś z was tak? Czytałam trochę, że przy żylakach mogą drętwieć nogi, ale nie wiem na ile mam się niepokoić a na ile jest to w normie. Też w sumie dużo leżę właśnie na prawym boku, to pewnie nie pomaga..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2016, 22:46

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ