X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr zbliżając się do końca
Odpowiedz

zbliżając się do końca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 23 listopada 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć . Ja właśnie dziś zaczęłam starać się o to aby przyspieszyć trochę akcje porodowa. . Cały dom a man naprawdę duży wysprzatalam . Jeszcze tylko całego odkurzyc i wymyc podłogi .. kurcze ale coś tak myślę że to i tak nic nie da ; (( . A bym już dziś chciała jechać na porodowke ; D . U mnie żadnych objawów . Żadnych skurczy . Tydzień temu wszystko zamknięte rozwarcia brak . Może teraz coś się zmieniło .. ból tylko przy ruchach małego w pachwinie.. kurcze . I co możecie mi polecić jakieś sposoby .? Ale które podzialaja ?  . Tylko nie mycie okien bo w zeszłym tygodniu umylam wszystkie

    ;)

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, myśle ze nic nie pomoże :D Moja siostra po terminie nawet na pieszo waliła takie kilometry, ciagle biegała po schodach i nic :D Ja nie robie nic, leże całe dnie i wgl , a dziś sie dowiedziałam że szyjka już króciutka i lekarz przewiduje poród o czasie albo nawet szybciej :P

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 23 listopada 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio. ? . Może też dam sobie na luz .. :) jutroddzień relaksu i zobaczymy ;*

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 24 listopada 2015, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo relaksu, maseczki i te sprawy :P Dziecko sie tez zrelaksuje relaksem mamy i bedzie chcialo wyjsc zobaczyc co tam takiego fajnego jest ze mamie tak miło i dobrze :D haha :D

    olutka89 lubi tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ