X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Zabiegi na brzuch
Odpowiedz

Zabiegi na brzuch

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Proszę o radę co sądzicie o zabiegach rollera na brzuch. Po ciążach mam wiotką skórę na brzuchu. W gabinecie zaproponowano mi zabiegi rollera na brzuch żeby ujędrnic skórę. Czy mogę się spodziewać efektów po serii takich zabiegów ( myślę o 4-6) ? Chodzi o taki roller z większymi iglami 3mm ? Będę wdzięczna za opinie.

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie lepsza jest mezoterapia igłowa, ale nie w każdym gabinecie ją zrobisz. Jeszcze niezłe efekty daja
    endermologia
    karboksyterapia
    fodoodmładzanie

    Tak naprawdę wszystko zależy tutaj od tego jak wygląda skóra, w jakim jest stanie. Dobrze będzie na pewno wybrac się do gabinetu oraz skonsultować to z lekarzem medycyny estetycznej albo kosmetologiem. Powinni doradzić najlepsze rozwiązanie. https://www.derma-med.pl/medcyna-estetyczna/

    W Krakowie polecam Darma med.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2020, 10:27

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ