X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr wyniki usg 36/37 tydzien
Odpowiedz

wyniki usg 36/37 tydzien

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jasmine89 Autorytet
    Postów: 392 814

    Wysłany: 30 lipca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie ze nie jest zle(usg z wczoraj 36t0d):
    BPD 84,8 mm
    HC 307,6 mm
    AC 345,2 mm
    FL 67,2 mm
    HC/AC 0,89
    BPD/FL 1,26
    waga 2969 g

    DOPPLer ultrasound
    PI 0,76
    RI 0,56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie my powinnyśmy się wypowiadać,a lekarz tak uważam-jeśli więc powiedział,ze jest wszystko prawidłowo,to jest prawidłowo ;) Po co się zamartwiać opiniami innych ;)
    Zaraz maluch się urodzi i na pewno będzie zdrowy:)Tak właśnie masz myśleć:)
    Znajdzie się ktoś taki,kto Ci napisze,że u niej w tym wieku ciążowy było tak i tak-czyli inaczej , niż u Ciebie,a wtedy Ty będziesz myślała,że u Ciebie jest coś nie tak...i po co to? Słuchaj się lekarza-tyle z mojej strony:)
    Piszę to ze swojego doświadczenia,bo nie raz zdarzyło się,że pytałam na forum o coś-czy dobrze,czy źle i kazda pisała co innego,w końcu tylko się nakręcałam niepotrzebnie przez głupie uwagi i narobiłam sobie dodatkowego stresu-teraz już wiem,że są tu małolaty,które niewiele wiedzą,a jedyną osobą która wie NAJlepiej jest...lekarz:)
    Powodzenia życzę przy porodzie-oby był bez komplikacji,łatwy i szybki i oczywiście obyś szybko doszła do siebie;)

    Martika87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahha:) dopiero teraz zauważyłam,że post był z 20 lipca:)
    Już pewnie urodziłaś:)

  • Ivona12 Koleżanka
    Postów: 54 45

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasmine89,

    Bardzo proszę o informację jak z Twoim Maluszkiem po porodzie i jak wyniki?
    Ja jestem w 35tc i mam bardzo podobne różnice pomiędzy HC:AC:BPD :( i strasznie się martwię

    Do 31 tc wszystkie pomiary mojego Maluszka były w normie.
    Na ostatnim usg (35 tc) wszysło coś bardzo dla mnie dziwnego

    31tc:
    BPD 82,1 ( 33tc )
    HC 304 (33t6d)
    AC 270 (31tc)
    FL 62,9 ( 32tc)

    35tc
    BPD 90,2 ( 36t 3d)
    HC 310 (34t 4d)
    AC 336 (37tc)
    FL 70,5 ( 36t 3d)

    3 badania prenatalne wyszły w normach.
    Lekarz powiedział,że moje Słoneczko się odwróciło główką w dół i jest jeszcze okrągła, a nie owalna stad różnice + "stare" usg.
    Z góry dziekuję

    ckaihqvkg3tvj3yx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ