X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr wyniki badania moczu
Odpowiedz

wyniki badania moczu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agneska84 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanko, odebrałam dzisiaj wyniku badania moczu. Niby według norm w laboratorium wszystko Oki, ale zastanawia mnie jeden parametr. Oznaczyli mi krew w moczu i wynosi 0,03 mg/dL a norma mówi ze powinno być <0,015. Szukałam na ten temat coś, ale nic nie znalazłam. Wie, ktoś może czy to może normalny wynik w ciąży lub jaka jest jego przyczyna??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agneska84 wrote:
    Witam, mam pytanko, odebrałam dzisiaj wyniku badania moczu. Niby według norm w laboratorium wszystko Oki, ale zastanawia mnie jeden parametr. Oznaczyli mi krew w moczu i wynosi 0,03 mg/dL a norma mówi ze powinno być <0,015. Szukałam na ten temat coś, ale nic nie znalazłam. Wie, ktoś może czy to może normalny wynik w ciąży lub jaka jest jego przyczyna??
    moze byc jakies pekniete naczynko, powtorz po kilku dniach.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ