X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Wygodne funkcjonalności w domu
Odpowiedz

Wygodne funkcjonalności w domu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 17 października 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jakie funkcjonalności w domu sprawdziły się Wam? A jakich nie polecacie?

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 17 października 2022, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na plus: duuuuuza garderoba gdzie mam szafę na całą jedna ścianę, a na drugiej półki na buty. Trzymam tam też wszystkie nie wyprasowane ubrania i też tam prasuje. Żelazko parowe-mega wszytko prasuje na jednej stronie i bez wysiłku. Suszarka bębnowa- najlepsze co mogłam kupić, nie wyobrażam sobie bez niej życia. Pod prysznicem mały schodek z kafelek gdzie można usiąść podczas kąpieli. Rolety zewnętrzne. Dodatkowa lodówka w piwnicy, duża zamrażarka, taka wolnostojąca otwierana od góry, również w piwnicy. Spiżarnia. Polecam też zestawy natryskowe od Kuchinox - jestem bardzo zadowolona.
    Minusy: stare budownictwo, masakra, nowo wyremontowany dom a wychodzą grzyby, jakieś nie szczelności i błędy. Za mało szaf w przedpokoju. Ciemne panele w całym domu... Dramat. Mało szaf i miejsc do przechowywania. Mała kuchnia. Brak klimatyzacji. Ogólnie piwnicy nie polecam, wolałabym mieć dodatkowe pomieszczenie na parterze. No i wolałabym mieć parterowy dom a tak mam 3 poziomy. Za duży taras. Brak ogródka warzywnego w ogrodzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2022, 09:27

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ