X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr wszystko dla maluszka
Odpowiedz

wszystko dla maluszka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 28 października 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, nie wiem czy był juz taki temat, jelsi tak prosze o link.Mianowicie jestem na etapie kupowania łózeczka i pościeli dla maluszka i pojawił się problem z rozmiarami i łóżeczka i pościeli.Standardem są łóżęczka 140x70 oraz 120x60 i jaki tu rozmiar wybrać?To samo tyczy sie pościeli jest 135x110 lub 120x90, pomożecie?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 28 października 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam łóżeczko 120x60 pościel 120x90 materac najlepszy dla mnie z wkładem gryka kokos w tym łóżeczku leżał synuś plus zabawki a i tak było miejsca jeszcze sporo:)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 29 października 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super, tez tak myslę,że ten rozmiar będzie najlepszy-no nic zamawiam na allegro:)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • na_cik Ekspertka
    Postów: 218 86

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój syn ma już 20 miesięcy i bez problemu mieści się w łóżeczku 120x60cm i generalnie śpi pod kocem ;) kołdry nawet z pokrowca nie wyciągałam mimo,że jest z marca :) ale mniejszy zestaw nadal by mu wystarczył :D

    anadyjka lubi tę wiadomość

    f2wlclb1tn9vsryr.png
    relgqps6zkgkuc7f.png
  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 6 listopada 2014, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa85 - my też mamy łóżeczko 120x60 i pościel: poszewka na poduszkę 40x60 cm, a na kołderkę 90x120 cm (zapinane na bezpieczny suwaczek). Materac zwykły gąbkowy otrzymany w spadku w rozmiarze łóżeczka.

    e1l049r.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 00:44

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 12 listopada 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam lozeczko wieksze, z mozliwoscia przebudowy jak dziecko bedzie wieksze: 140x70 i kupilam posciel 100x135, poduszka 40x60 :) jest akurat

    oar843r8kh12ukn4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ