X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Wózek na bezdroża - Pomocy
Odpowiedz

Wózek na bezdroża - Pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • barley Znajoma
    Postów: 20 9

    Wysłany: 5 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;)
    Zbieram opinie na temat wózków najlepszych na trudny teren. Chciałabym zakupić wózek 3 w 1 do specjalnych warunków, terenowych - mieszkam na wsi. Gubię się w ilości ofert i zapewnień producentów o uniwersalności wózków. Proszę was o wasze opinie i doświadczenia w tej materii. Cena? Powiedźmy, że na razie mało istotna.

    oar8gov3n7iha1kd.png
  • bluszczynka Przyjaciółka
    Postów: 128 40

    Wysłany: 5 września 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roan Marita, są stosunkowo niedrogie i mają duże pompowane koła i bardzo "miękko" się prowadzą. Jest to bardzo popularna polska firma więc nie ma problemu z zakupem zarówno nowego jak i używanego bo OLX pęka w szwach. Posiadam i polecam :) jedyny mankament to to że jest bardzo cięzki, ale jak mieszkasz w domku i nie musisz go znosić to nie ma znaczenia

    bluszczynka
  • Daria89(2) Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 6 września 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam wozki Bebetto ;) sama uzywam drugi rok a za chwike bedzie nim jezdzic moja corka i tez mieszkamy pod miastem gdzie kolo domu mam piaszczyste drogi i lasy

  • Valentina Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 6 września 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmaljunga, nie ma lepszych. Drogi ale wart swojej ceny, można kupić z drugiej ręki. Plaza, góry, krawężniki, zaspy, koleiny, drogi szutrowej, leśne, nie ma problemów, wspaniała amortyzacja. Gondola 86 cm, szeroka 61cm ,bardzo ciepły. Meszkam w trudnym terenie i się sprawdził.

  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1376

    Wysłany: 6 września 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem zdecydowaliśmy się na X-Landera X-Move. Duże, pompowane, amortyzowane koła(przednie-skrętne mają możliwość blokady wtedy jadą tylko prosto), szeroko rozstawiony stabilny stelaż, diody ledowe w podnóżku, duża gondola(nasz córcia będzie w niej podróżować jesień, zima, wiosna, więc potrzebna nam była duża powierzchnia), spacerówka ma genialnie rozkładany, obszerny daszek. Mam nadzieję, że już niedługo wypróbujemy w terenie, z pasażerem w środku ;)

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • barley Znajoma
    Postów: 20 9

    Wysłany: 6 września 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam za odpowiedzi ;)
    Zastanawialiśmy się właśnie nad x-landerem. bbeczka koniecznie daj znać jak się sprawdził. Pomyślę również nad Bebetto, bo wyglądają sensownie. Muszę zobaczyć je na żywo ;)

    oar8gov3n7iha1kd.png
  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 9 września 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeździłam x landerem x move i uważam że jest twardy i ta amortyzacja jaks slaba nie kupię go dla swojej córki, dla pierwszego dziecka miałam emaljunge i rzeczywiście jedyną wadą była waga
    Teraz również mieszkam na wsi i ponieważ mieszkam w bloku i dużo poruszam się autem rozpatruje dwa wózki Joolz i quinny buzza xtra
    No tak naprawdę to trzeba sobie odpowiedzieć na kilka pytań jak często trzeba będzie składać wózek jak wysoko mieszkamy i czy wózek będzie w domu czy w wozkowni bo to ważne jak będziemy do eksploatować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 21:13

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 września 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kocham xlandera xmove miłością bezgraniczną już niedługo przy drugim dziecku, lecz ostatnia rzecz jaką mogę o nim powiedzieć to że ma amortyzację;)
    tak, używam go na bezdrożach,nie jest sztywny choć z pewnością nie pobujasz w nim dziecka na pewno;) ale kto powiedział że trzeba uczyć dziecka bujania?

    na pewno bardzo duży plus za pojemny kosz, mega budkę, bardzo dużą, wygodną i elegancją spacerówkę, teleskopową rączkę oraz pompowane koła.
    jeśli planujesz zakupić wózek który będziesz chciała wykorzystać do końca (tak jak ja) to jest idealny. Jeśli natomiast zamierzasz potem go sprzedać i kupić sobie nową spacerówkę to może warto rozejrzeć się za czymś bardziej amortyzowanym rzeczywiście

    pozdrawiam:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • olkaaa Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 11 września 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się zdecydowaliśmy na Baby Design Husky, wózek idealny na trudne tereny i co fajne jest przystosowany do śniegu itp. Dużo dodatków za całkiem fajna cenę :)

    w57vpc0zbvyrf7zi.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 13 września 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy wózek maxi cosi mura 4 i jest z tych wózków nie do zdarcia tzn koła wyglądają jak pompowane, ale sa piankowe, wiec nic sie nigdy nie przebije, a sa solidne, składa i rozkłada sie dosłownie jedna ręką, minimum raz dziennie pakujemy wózek do auta, a stelaż dalej w super stanie, koła łatwo odczepić jedna ręka, gondola ma uchwyty, wiec mozna łatwo śpiące dziecko zanieść do domu, folia przeciwdeszczowa ma okienko (jedynie czego brak to nie ma gdzie zaczepić wiec trzeba miec agrafkę) jego minusem jednak jest to ze jest ciężki, ake na wsi przeciez sie go nie wnosi nigdzie. Ja jeżdzę duzo po kostce brukowej i daje radę, ma amortyzatory, ale nie jest bardzo miękki, po wiosce u dziada tez jeździmy troche telepie jednak, ale tam jest duzo dziur. Moze jest jakis bardziej miękki wózek. Chodzimy na długie spacery i jestesmy z niego zadowoleni. W koszyku na dole jedzi czesto pies, raczka regulowana, spacerówka rozkłada sie na płasko (minusem jest to ze ma okienka w budce z folia i nie da sie ich zakryć, wiec używany pieluszki) no i jest niska co przy starszym dziecku pozwala na wychodzenie i wsiadanie samemu, pałąk sie wypina. Środek gondoli mozna wyciągnąć i wyprać - nie wiem jak jest w innych wózkach.
    Podsumowując raczej musi byc to wózek z dużymi kołami piankowymi lub pompowanymi, odpiscilabym sobie plastiki i małe pianki, czyli te typowo miejskie, w zasadzie kazdy sie nada który Ci sie podoba :)

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Ruzia Ekspertka
    Postów: 155 103

    Wysłany: 13 września 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam maxi cosi mura 4 plus i też uważam, że to porządny wózek na trudne tereny. Choć do wypróbowania go muszę jeszcze troszkę poczekać :P

    Ruzia

    mhsv2n0adhbxs4dq.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 14 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bugaboo Cameleon3 sprawdzał się w lesie idealnie. Niestety dla mnie ma inne wady, ale może dla Ciebie nie będą wadami ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • olasicka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na trudny teren, tylko Riko Naturo :) Przeszukałam internet i sklepy w poszukiwaniu idealnego modelu na wieś, moim zdaniem lepszego wozka nie ma. Zdecydowanie najbardziej stabilny sposrod tych, ktore polecaja sprzedawcy. No i dla mnie duzym plusem jest to, ze nie chybocze, nie stukocze, nie klekocze na nierownosciach. Jest mega stabilny, gladko jedzie.

    olasicka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ