X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Wózek dla wysokich
Odpowiedz

Wózek dla wysokich

Oceń ten wątek:
  • kasiulek_81 Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 3 lutego 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zdecydowaliśmy się na wózek w stylu retro - tako dalga lift. Siostra miała wcześniejszą wersję, byli zadowoleni. Wózek dosyć ciężki, ale ma dużą spacerówkę, gonfolę i duże koła - co wynagradza wagę. Ja mam wzrostu 172, Mąż 196.

    oar83e3kfj31q94g.png
  • Darlingtonia Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 183 i mam Quinny Buzz Xtra

  • Marta931217 Autorytet
    Postów: 306 329

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem tez jesteśmy wysocy i postawiłam na stokke xplory a jeżeli chodzi o pompowane koła to polecam stokke trailz , mojemu mężowi bardziej przypadł do gustu bo ma właśnie pompowane koła . Aleja chciałam tez żeby trochę wyglądał i postawiłam na xplory :)

    p19uflw1f9i7e1h6.png
    f2wl3e5eban504g3.png
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 20 lipca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam anex sport, ale nie wiem czy kwalifikuję się do wysokich, ja 170 cm, mąż 179cm. Też ma pompowane koła i rączkę regulowaną, ale nie teleskop.

    dqpri09k6uedld97.png
  • Madhuri Przyjaciółka
    Postów: 70 41

    Wysłany: 24 października 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Czy wysokie mamy (mam 180cm) użytkujące wózki Baby Design (Husky? Dotty? Lupo?) mogą powiedzieć, jak się Wam nimi teraz jeździ? Czy są odpowiednio wysokie i udaje Wam się je prowadzić bez kopania w hamulec? Czy musicie się garbić lub nienaturalnie schylać do gondoli lub spacerówki?

    Rozważam zakup i nie będę mogła tego wózka chyba wypróbować sama, więc przed wysłaniem mojej mamy na zwiady (jesteśmy w tym samym wzroście), chce się upewnić, że nie wysyłam jej na darmo do innego miasta.

    Będę Wam bardzo wdzięczna! :)

    PuUcp1.png
    [*] 9tc/11tc, 9 stycznia 2017
    [*] 6tc, 31 marca 2017
  • agii81 Ekspertka
    Postów: 133 121

    Wysłany: 25 października 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madhuri wrote:
    Hej :)

    Czy wysokie mamy (mam 180cm) użytkujące wózki Baby Design (Husky? Dotty? Lupo?) mogą powiedzieć, jak się Wam nimi teraz jeździ? Czy są odpowiednio wysokie i udaje Wam się je prowadzić bez kopania w hamulec? Czy musicie się garbić lub nienaturalnie schylać do gondoli lub spacerówki?

    Rozważam zakup i nie będę mogła tego wózka chyba wypróbować sama, więc przed wysłaniem mojej mamy na zwiady (jesteśmy w tym samym wzroście), chce się upewnić, że nie wysyłam jej na darmo do innego miasta.

    Będę Wam bardzo wdzięczna! :)


    Zobacz jeszcze Roan Bass Soft. On ma wysoko rączkę, gdzieś czytałam,że użytkuje go tatuś,prawie 2 metry wzrostu i nie kopie w wózek

    <3Wbwmp2.png <3
  • Madhuri Przyjaciółka
    Postów: 70 41

    Wysłany: 26 października 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agii81 wrote:
    Zobacz jeszcze Roan Bass Soft. On ma wysoko rączkę, gdzieś czytałam,że użytkuje go tatuś,prawie 2 metry wzrostu i nie kopie w wózek

    Dzięki, wiem nawet, o który chodzi! :)

    agii81 lubi tę wiadomość

    PuUcp1.png
    [*] 9tc/11tc, 9 stycznia 2017
    [*] 6tc, 31 marca 2017
  • Cabank84 Ekspertka
    Postów: 190 144

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak by kto jeszcze pytał to doradzam ABC Design, ma teleskopowa rączkę i jest mega lekki. Ja kupiłam i polecam. Mam 182 cm a mąż 3 cm wyższy!

    gannyx8dhnjo8bll.png
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 26 lutego 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny z Częstochowy i okolic, otwierają Bobowózki w Częstochowie i mają być mega rabaty!!!to będzie tam gdzie był salon Black Red White przy Rondzie Trzech Krzyzy. 15,16,17 marca 2018.

    dqpri09k6uedld97.png
  • anasan79 Przyjaciółka
    Postów: 62 56

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra z tymi wózkami ja kupiłam coletto i mój synek ma już 14 miesięcy teraz chce spacerowke z teleskopowa rączka minimum 110 cm wysokości. Teraz się przy wózku po prostu garbię. Ja mam 184 cm wzrostu nas 190 no i malutki też nie jest niski jak na swój wiek. Proszę niech ktoś poleci spacerowkę bo już nie mam siły czytać zwłaszcza że mało który opis ma napisane jaka jest wysokosc rączki.

  • vivienne0803 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla wysokich mamusiek polecam wózek tutek tirso. jest dość wysoki

    NADZIEJA UMIERA OSTATNIA.
  • o_mad.ko! Koleżanka
    Postów: 34 20

    Wysłany: 26 września 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co powiecie o viva life? Bardzo mi się podoba blue indigo, ktoś już jeździ? Co prawda, nie znamy jezcze płci ale czuję, że chłop będzie.

    .png
  • Iwo33 Koleżanka
    Postów: 119 14

    Wysłany: 3 października 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABc design super dla wysokich. Ja mam maxi cosi mura, tatuś 2 metry i teleskopowa raczka świetnie się sprawdza. Polskie wózki mydelniczki z nie wiadomo do czego służącymi fotelikami mi się nie podobają, wszystkie na jedno kopyto takie.

    12 marca 2017 8 tydz.
    1usa3e5egl73qsg1.png
    Marzylismy o Tobie całe życie - cc 22.02.2018, 58 cm, 3530 gr
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 3 października 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madhuri wrote:
    Hej :)

    Czy wysokie mamy (mam 180cm) użytkujące wózki Baby Design (Husky? Dotty? Lupo?) mogą powiedzieć, jak się Wam nimi teraz jeździ? Czy są odpowiednio wysokie i udaje Wam się je prowadzić bez kopania w hamulec? Czy musicie się garbić lub nienaturalnie schylać do gondoli lub spacerówki?

    Rozważam zakup i nie będę mogła tego wózka chyba wypróbować sama, więc przed wysłaniem mojej mamy na zwiady (jesteśmy w tym samym wzroście), chce się upewnić, że nie wysyłam jej na darmo do innego miasta.

    Będę Wam bardzo wdzięczna! :)

    Wózek nie jest bardzo wysoki, ale wyższy niż większość wózków na rynku. Natomiast ma regulowaną rączką, można ją ustawić niemalże do pionu, więc wysokiej osobie będzie się łatwo prowadzić, ale do wózka na bank będziesz musiała się po malucha schylić. Serdecznie polecam Ci ten model bo jest tak funkcjonalny, że inne wózki mogą się przy nim schować: budka opuszczana na 1/2 i 3/4, możliwość odpięcia materiału budki do lepszego przewiewu, wbudowana moskitiera (genialne!), zestaw akcesoriów na chłodne i zimowe dni, pojemny koszyk i torba na wózek, niesamowicie zwrotny (obracam go jedną ręką, słowo honoru), doskonały na miasto i w teren. Do tego super przystępna cena jak na te wszystkie bajery (nowy kosztuje 1700-2200 pln w zależności od wersji kolorystycznej).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2018, 12:04

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 3 października 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo33 wrote:
    ABc design super dla wysokich. Ja mam maxi cosi mura, tatuś 2 metry i teleskopowa raczka świetnie się sprawdza. Polskie wózki mydelniczki z nie wiadomo do czego służącymi fotelikami mi się nie podobają, wszystkie na jedno kopyto takie.

    Kierowanie się wyłącznie designem to nie jest najlepszy pomysł. Naprawdę przy małym dziecku warto postawić na funkcjonalność, gdzie wiadomo, że w trakcie spaceru się robi jakieś zakupy, więc dobrze, żeby była duża zamykana torba pod wózkiem, może wiać, albo mocno świecić słońce, więc dobrze, żeby budkę dało się nisko opuścić, mogą być insekty w powietrzu, więc dobrze, żeby była moskitiera, etc.

    o_mad.ko! lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • o_mad.ko! Koleżanka
    Postów: 34 20

    Wysłany: 4 października 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Kierowanie się wyłącznie designem to nie jest najlepszy pomysł. Naprawdę przy małym dziecku warto postawić na funkcjonalność, gdzie wiadomo, że w trakcie spaceru się robi jakieś zakupy, więc dobrze, żeby była duża zamykana torba pod wózkiem, może wiać, albo mocno świecić słońce, więc dobrze, żeby budkę dało się nisko opuścić, mogą być insekty w powietrzu, więc dobrze, żeby była moskitiera, etc.
    dokładnie, u nas były ostatnio dni otwarte i można było pooglądać na żywo, ja napewno zamawiam viva life. Bo gondola jest z materiału, z którego robią kaski motocyklowe i ma super właściwości termiczne, więc latem chłodno, zimą grzeje, jest wentylacja w budce, jest moskitiera,folia,duży kosz na zakupy, pokrywa z okienkiem i kieszonką-pewnie latem nie użyję, ale może następne bejbi będzie zimowe. I najważniejsze, że kółka bezdętkowe, nie trzeba potem latać za łatkami i dętkami. Spacerówka też mi się bardzo podoba, chociaż,te z zestawów zwykle są brzydkie i niezgrabne, to ta się składa z ramą i spokojnie do auta wejdzie.

    .png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 4 października 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o_mad.ko! wrote:
    dokładnie, u nas były ostatnio dni otwarte i można było pooglądać na żywo, ja napewno zamawiam viva life. Bo gondola jest z materiału, z którego robią kaski motocyklowe i ma super właściwości termiczne, więc latem chłodno, zimą grzeje, jest wentylacja w budce, jest moskitiera,folia,duży kosz na zakupy, pokrywa z okienkiem i kieszonką-pewnie latem nie użyję, ale może następne bejbi będzie zimowe. I najważniejsze, że kółka bezdętkowe, nie trzeba potem latać za łatkami i dętkami. Spacerówka też mi się bardzo podoba, chociaż,te z zestawów zwykle są brzydkie i niezgrabne, to ta się składa z ramą i spokojnie do auta wejdzie.

    Ja pokrywy używałam w lato, jak zastał nas nieoczekiwany chłód z zacinającym deszczem, zawsze mam ją schowaną w torbie pod wózkiem, niestety folia ma ten minus, że mocno ogranicza dopływ powietrza, więc ta pokrywa świetnie się sprawdzała, przy opuszczonej na 3/4 budce. Używałam jej też w miejscach gdzie była mocna, "wiejąca" klima, więc wbrew pozorom jest to wielofunkcyjna rzecz :P

    o_mad.ko! lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • o_mad.ko! Koleżanka
    Postów: 34 20

    Wysłany: 8 października 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Ja pokrywy używałam w lato, jak zastał nas nieoczekiwany chłód z zacinającym deszczem, zawsze mam ją schowaną w torbie pod wózkiem, niestety folia ma ten minus, że mocno ogranicza dopływ powietrza, więc ta pokrywa świetnie się sprawdzała, przy opuszczonej na 3/4 budce. Używałam jej też w miejscach gdzie była mocna, "wiejąca" klima, więc wbrew pozorom jest to wielofunkcyjna rzecz :P
    o popatrz, dobrze wiedzieć;-)

    .png
  • o_mad.ko! Koleżanka
    Postów: 34 20

    Wysłany: 11 października 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś jeszcze ma viva life tutis?

    .png
  • o_mad.ko! Koleżanka
    Postów: 34 20

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszedł nam wózek i zachwycona jestem. No śliczny, po pierwsze, po drugie leciutki, po trzecie składa się dosłownie "w kostkę"-mam tu spacerówkę na myśli.
    Na razie gondola jest tymczasową komodą na ciuszki młodego;-). Jakby ktoś się zastanawiał, to polecam. Na razie po domu testowany ale fajny, i koła ma duże, więc na wertepy też się nada.

    .png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ