X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Wózek 3w1
Odpowiedz

Wózek 3w1

Oceń ten wątek:
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moodliszka wrote:
    My mamy Adamex Barletta i jesteśmy mega zadowoleni.

    My też się skusiliśmy :) narazie tylko stoi i czeka na naszego synka <3

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • ulola Autorytet
    Postów: 409 129

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barletta jest przepiękna ale obawiam się, że na mojej polnej drodze nie da rady :/ . Rozważam x-landera x-move i taco extreme choć żadnego z nich nie widziałam na żywo. Niestety nie ma wózka który miałby 100% dobrych opini a i tak za rok trzeba będzie wymieniać na lekką spacerówkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2016, 10:09

    Córcia Zosieńka 09.08.2016 <3 <3 <3 2680 g
    bl9ce6ydm80fo1bi.png

    19.03.2015 - Tęsknię Adasiu [*]
  • roxi661 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My odebralismy wlasnie dzis Anex Sport w kolorze pastelowym, blekit z szarymi skorzanymi wstawkami. Wcale nie uwazam zeby byl brzydki jak poprzedniczka twierdzila! Jeszcze nie wyprobowany bo dzidzia bedzie na 1 wrzesnia. Na przejazdzce pod sklepem okazywal sie najlzejszy ze wszystkich poniewaz gondola ze stelarzem tylko 11,9kg. Latwy w obsludze, wszystko na "klik". Kupilismy wersje 2 w 1 i oddzielnie fotelik Recaro Privia.

    roxi661
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj kupiliśmy Jedo Fyn Memo. Jakaś seria limitowana. Wózeczek jest używany, ale jeszcze na gwarancji. Stan praktycznie idealny i w szarym kolorze :) :) Widać było, że właścicielka miała na jego punkcie hopla. A jak już spakowaliśmy wózek do auta, to uciekła z płaczem. Autentycznie aż mi się jej żal zrobiło... Sama bym w życiu na tą firmę nie spojrzała, bo z nazwą w internecie się nawet nie spotkałam, ale sąsiedzi mają Jedo i służy im właśnie przy drugim Bąblu bez zarzutów. Wózek prowadzi się super. Jest lekki i zwinny. Oglądaliśmy wózki Barletty i Bebetto i gondole wydawały mi się małe. Ktos tu pisze, że po co duża, bo to tylko na 6 miesięcy, ale nasza Mała akurat załapie się w gondoli na zimę, więc chciałabym, żeby w kombinezonie też miała trochę luzu. W zestawie mamy też fotelik. Na dzień dzisiejszy patrzę na niego i się śmieję :)

  • pani_mamusia Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My również zakupiliśmy Barlettę :) Czeka sobie na malucha. A gondola wcale nie jest jakaś mała, z tego co patrzę w necie to Twój wózek ma takie same wymiary jak Barletta ;) Również trafię na okres zimowy z użytkowaniem gondoli - mam nadzieję, że się sprawdzi.

    Martynka30 lubi tę wiadomość

    5djy9n73yf5lrnu4.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pani_mamusia wrote:
    My również zakupiliśmy Barlettę :) Czeka sobie na malucha. A gondola wcale nie jest jakaś mała, z tego co patrzę w necie to Twój wózek ma takie same wymiary jak Barletta ;) Również trafię na okres zimowy z użytkowaniem gondoli - mam nadzieję, że się sprawdzi.

    Oglądałam program na temat wózków i jak się rodzi jesienią to warto brać większą gondolę, bo dochodzi śpiworek, jakiś kocyk... lepiej większą żeby nie krępować ruchów dziecka, a wymiary gondoli zawsze podawane są za zew, więc w środku troszku mniejsza jest :)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do Barletty absolutnie nic nie mam :) Jak zobaczyłam pierwszy raz, to strasznie zgrabna mi się wydała, bo nie podobają mi się kanciaste gondole. Mam wrażenie, że gondola jest mniejsza może przez to, że wewnątrz jest tak 'puszyście' wykończona. Ale w przypadku zimowych wózków to akurat dobrze

  • ulola Autorytet
    Postów: 409 129

    Wysłany: 14 lipca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i kupiłam wozidło :) . Wybraliśmy camarelo carrera / prawie jak porshe :)/ . Chciałam kupic wózek przez Internet ale bardzo dobrze, że wybrałam sie do sklepu - jednak trzeba tym pojeździć bo co z tego, ze na zdjęciu piękny jak kiepsko sie prowadzi albo model nowy i na razie ma jeszcze " niedoróbki". Wybrany wózek fajnie sie prowadził i miał możliwość wypiecia gondoli bez konieczności utrzymywania jej ciężaru na palcach. Miał być x-lander którego prowadzilo sie wprost bajecznie ale x-move mi sie strasznie nie spodobał na żywo :/ . Do wózka kupiliśmy nosidełko kiddy z opcją rozkladania do pozycji lezacej - bajer fajny zobaczymy jak się sprawdzi.

    Córcia Zosieńka 09.08.2016 <3 <3 <3 2680 g
    bl9ce6ydm80fo1bi.png

    19.03.2015 - Tęsknię Adasiu [*]
  • Millka Przyjaciółka
    Postów: 276 40

    Wysłany: 14 lipca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy Quinny Moodd jestem strasznie zadowolona. Gondola składa się na płasko więc ułatwia to podróżowanie a spacerówka to bajka. Lekko i sprawnie chodzi i skręca, jest wygodna i dziecko uwielbia w niej jeździć i spać. To był bardzo dobry zakup i mogę go szczerze polecić

    74dii09ktueh0zjb.png

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ma któraś z Was Delti Amelis?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • cleo90 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kupiłam Coneco Comodo 3 w 1, kolor pepitka. Lekki, zwrotny i cenowo super. Nie odstaje od Barletty

  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam duży dylemat, może ktoś podpowie. Biorę pod uwagę Coneco Comodo właśnie lub Camarelo, z tym że Carera lub Q Sport.


    I jednak padło na.. Camarelo Sevilla;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 14:51

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
  • Patrycj@ Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 28 września 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos moze wypowiedziec sie na temat coletto florino oraz bexa chrom?

    w57vyx8d7gsquido.png
  • mi_lena Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 23 października 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam na oku Barlettę właśnie, ale w sklepie bardziej spodobał mi się Adamex Vicco.
    Był w opcji 3w1, ale wybraliśmy 2w1. Te nosidełka które dodają do 3w1 to jak to mówią tylko "anty-mandaty" tak naprawdę nic nie warte chińskie byle co. A tu chodzi o bezpieczeństwo malucha. Więc za fotelikiem jeszcze się rozglądamy.
    Gondola w Vicco jest fajna, głęboka, więc na zimę akurat. Śpiworek mieści się idealnie. Bardzo łatwo się prowadzi.

  • Kika85 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 24 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przy wyborze kierowaliśmy się głównie spacerówką, bo to ona będzie najdłużej służyła. Maż inżynier po przemaglowaniu wszystkich sprzedawców w okolicy zdecydował Xlander Move ja wybrałam kolorystykę :) Mam nadzieję, że sprawdzi się opinie ma raczej pozytywne, ale wszystko wyjdzie w codziennym użytkowaniu

    7125bf223f.png

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ