X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr wózek
Odpowiedz

wózek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • agaro3 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam w końcu baby merc faster style taki jaki mi się podobał,
    a nie taki jaki jest , jaki muszę , 3 w 1 , kolor miętowy ;), ps,.używany ale idealny stan

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2017, 10:32

    agaro3
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby Merc ma koleżanka i dla niej jest spoko. Mi nie odpowiada,że dziecko tak nisko siedzi. Jestem dość wysoka i męką byłoby schylanie. No i ten materiał taki luźny.
    Koniec końców mam wózek cross anex, bo sporta odstąpiłam kuzynce. Powiedziała, że i tak kupi identyczny! No i mam szafirowego crossa, wszystko super śmiga. Ogarnęłam nawet znoszenie go po 6 schodkach z klatki. Po prostu zdejmuję gondolę i znoszę osobno stelaż, osobno gondolkę. Takie akrobacje, bo jestem po cc i nie mogę podnosić niczego co jest cięższe niż dziecko.

    dqpri09k6uedld97.png
  • mięsko Ekspertka
    Postów: 170 393

    Wysłany: 20 marca 2018, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny czy któraś z Was spotkała się z wózkiem tako junama duo dla bliźniaków?? bardzo potrzebne opinie :) jak już myslalam że zdecydowałam się na pojazd, ten mi namieszał (niestety nie wiem gdzie mogłabym go zobaczyć we Wrocławiu i przydałaby się Wasza pomoc;)

    0d1yhqvkpktlvzyd.png
    starania od 02.2015
    2 IUI 10.2016 i 08.2017
    20.10.2017 1ds do IVF
    30.10.2017 pick up 04.11.2017 ET 2 blastki z nami :)
    3dpt bHCg 1,9, 6dpt 42,7 10dpt 276,1
    20dpt dwa pęcherzyki
    27dpt dwa migające bombelki <3
  • olasicka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wlasnego doswiadczenia moge polecic RIKO Naturo. Model dosc nowy, ale jakosc pierwszorzedna :) przede wszystkim wozek ma super stabilnosc i amortyzacje, takze spacery sa naprawde przyjemne, wozek leciutko sie prowadzi, wrecz sunie po chodniku :) nic w nim nie stuka, nie klekocze, wszystko plynnie dziala- zero problemow ze skladaniem itd.

    olasicka
  • KaLipka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 lutego 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem co prawda dopiero na początku ciąży, i jeszcze dużo przede mną. Wózek jednak mam już wybrany, zdecydowałam się, za radą koleżanek, na anex sport. Już nawet oglądałam go w sklepie i testowałam i bardzo przypadł mi do gustu.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 lutego 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy BABY DESIGN HUSKY 2w1 i powiem Wam, że rewelacja, normalnie nie mogę się go nachwalić. Jakiś czas temu przeszliśmy na spacerówkę i nie mogę się przestać zachwycać, jak świetnie jest przemyślany ten wózek. Nie wiem czy inne wózki tak mają - dajcie znać, ale spacerówka ma trzy pozycje ustawienia siedziska, łącznie z pozycją płaską do spania, budkę którą można naciągnąć na 3/4, a nie tylko 1/2, regulowany podnóżek, wbudowaną moskitierę, możliwość ustawienia siedziska przodem do siebie i tyłem do siebie, pełno dodatków jak "rękawica" na rączkę, do której można schować ręce w mróz, wielki śpiworek-ocieplacz na mrozy dla malucha, dodatkowe ocieplane pokrycie, żeby zakryć malucha, koc polarowy, wszystko idealnie spasowane, przypinane, łatwy montaż i demontaż, no szok. Nie wiem czy ja tak dobrze trafiłam, czy to standard i większość wózków tak ma?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 13 lutego 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira, pominelas fakt ze gondola wazy 13,5 kg a spacerowka 15 kg (!) :o Jak dla mnie to czołg.

    Tak jak juz kiedys pisalysmy na innych watku o wozkach, te wszystkie dodatki do wozka sa ok, ale nie są najwazniejsze, wrecz bym powiedziala ze są zbędne. Bo je mozna zawsze dokupic (w roznych kolorach, wzorach itp). Najwazniejsze parametry to funkcje wozka.


    Te funkcje, ktore wymienilas wydają mi sie standadem przy dobrych wozkach, czyli srednia i wyzsza polka.
    Moj ma identyczne funkcje, a wazy zaledwie 8kg (spacerowka, bo z dopinana gondola byl lzejszy).

    Snow White, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • marvelka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 lutego 2019, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy akurat Anex cross, jeździła córka, jeździł syn, najmniejszych zastrzeżeń nie miałam, aż szkoda było, jak zaczęli chodzić i wózek odszedł w odstawkę. Amortyzacja świetnie działa, wygląd bardzo elegancki, w gondoli dużo było miejsca, zawsze się mieściły dzieciaki razem ze śpiworkiem. Wózek czeka jeszcze na jednego posiadacza, mam nadzieję, że nam się przyda :)

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marvelka wrote:
    My mamy akurat Anex cross, jeździła córka, jeździł syn, najmniejszych zastrzeżeń nie miałam, aż szkoda było, jak zaczęli chodzić i wózek odszedł w odstawkę. Amortyzacja świetnie działa, wygląd bardzo elegancki, w gondoli dużo było miejsca, zawsze się mieściły dzieciaki razem ze śpiworkiem. Wózek czeka jeszcze na jednego posiadacza, mam nadzieję, że nam się przyda :)

    też mi się marzy trójeczka :)

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się bardziej opłaca, zakupić najpierw gondolkę a potem spacerówkę czy od razy 3w1?

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ