X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr wodnista wydzielina ????
Odpowiedz

wodnista wydzielina ????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 29 lipca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jetes w 30tc ... ogólnie Mam sporo wodnistych upławów trzy tyg temu na wizycie lek powiedział ,że to nie są wody jakiś lekki stan zapalny ,przepisał globulki. Nie było przez jakiś czas ,a dziś rano po sikaniu szłam i poczułam jak poleciało Mi no spora ilość takiej wody z lekkim białym zabarwieniem później spokoj i teraz znowu po sikaniu poleciała Mi ta woda ..... nie wiem co robić ,czy któraś miała podobnie strasznie się boje ,że to wody ...

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • alus21 Ekspertka
    Postów: 140 245

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo raz mniej raz więcej..

    iv099vvjtj9qo0il.png
    i81xxzdvoi2mloma.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie w 3 trymestrze, wydzielina jest bardziej obfita. Jak ma zabarwienie białe to myślę, że jest ok. Ja miewam coś na wzór czopu śluzowego i brałam globulki bo ponoć to infekcja...

    alus21 lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie jakieś 3 tygodnie temu też poleciała taka biała wydzielina. Myślałam, że to wody. W aptece chciałam kupić te wkładki do sprawdzania czy to wody czy nie, ale oczywiście w żadnej aptece nie było Panie w aptece powiedziały, żeby na izbę przyjęć iść najlepiej. Poszłam lekarz mnie zbadał, zrobili ktg i wszystko ok, ale trzeba się obserwować. Od tamtej pory mi tak nie lieci, ale od czasu do czasu mam rzeczywiście mokrzej niż wcześniej.

    W każdym razie dla spokoju kupiłam sobie paski do sprawdzania ph na allegro na wszeli wypadek, zebym znowu jak mi poleci się nie denerowała i mogła sobie sprawdzić. Ale jeszcze ich nie użyłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te wkładki faktycznie cięzko zdobyć. Na usg i ktg nie wyjdzie czy sączą sie wody. Mi sie sączyły i do momentu odejścia wód ilość miałam w normie i nic nie wskazywało na to że cokolwiek sie sączy.
    Proponuje zrobić 2 rzeczy:
    1. po umyciu się i osuszeniu połóz sie na jednym boku, na plecach i na drugim boku - i tak na każdej stronie poleż chwilkę łacznie 20-25min. Potem wstań i przejdż sie chwilke i zobaczysz czy cieknie. Najlepiej bądx bez bielizny. Powótrz to 2-3 razy o róznych porach.
    2. polecam kupić paski lakmusowe ale o duzym zakresie (mozna w internecie albo w sklepie z akcesoriami chemicznymi). Kosztuje to ok. 30zł a pasków pełno.

    U mnie sączyły sie wody - miałam małą dziurkę na samej górze. Dlatego wody sie sączyły jak sie kładłam i potem wstawałam. gdyby pęknięcie było na dole to na usg widoczny byłby ubutek no i ciekłoby cały czas.

    Jak trafiłam do szpitala do długo mi nie chcieli uwierzyć. Sprawdzali tez paskiem lakmusowym.Wtedy uwierzyli (po 3 dniach)

    FasUla, aneczka1983, dddodiii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez tak leci! To żadna infekcja,ani nic!
    Normalnie majty mokre,a na środku takie wodnite białe.
    Jak bez zapachu,to wszystko w porządku :-)
    Jak sama woda,to faktycznie mogą byc wody,ale skoro do tego dołącza biala wydzielina,to jest wszystko w normie.

    Smialam sie ostatnio,bo mój gin mowi-Cos duzo wydzieliny ...
    No ale jak ma nie byc duzo,jak koncowka ciąży i powąchał i mowi,ze prawidłowo :D
    Takze chyba duzo od zapachu zalezy ;-)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 6 października 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciąży chodzę z wkładką a jakoś tak od 3 trymestru to zdarza mi się wymieniać kilka razy na dzień.Zawsze na badaniu u gin było ok wody nie ciekły szyjka super trzyma więc tak ma być i już :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 6 października 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ostatnio inaczej pachnie wydzielina. Nie jakos brzydko, czy rybi zapach. Poprstu bardziej intensywniej. A wydzielina bezbarwna.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 7 października 2015, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mi też cieknie. Wkładki wymieniam raz/dwa razy dziennie. Czasem zapach lekko się zmienia ale to pewnie zależy od dnia (dieta, samopoczucie). Pierwszy raz jak pociekło to biegusiem poleciałam na IP. Na miejscu pobrano wydzielinę i sprawdzono czy to wody. Okazało się,, że nie. robiono też usg i pouczono, że gdybym miała jakieś wątpliwości to nie ma że się wstydzę tylko lecieć z wkładką jak w dym i sprawdzać (od tej pory codziennie zmieniam wkładki). Każdego dnia są mokre (jakby zroszone), u gin wychodzi że z szyjką jest wszystko ok więc już się przyzwyczaiłam. Rozumiem Twój niepokój i wydaje mi się że lepiej sprawdzić niż siedzieć i myśleć czy dobrze robię nie sprawdzając.
    Generalnie to trzeba na spokojnie wszystko kontrolować ;) tak mi się wydaje

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo!
    I też pouczenie, że wszystko jest ok i tak teraz będzie.

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ