BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Wizyty u lekarza
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

aktyde85
Autorytet
Postów: 1655
915

Wysłany: 12 marca 2015, 14:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Byłam dziś na kolejnej wizycie, jak zawsze zapisuje się na następne i okazało się, że najbliższy wolny termin jest 29 kwietnia, czyli za półtora miesiąca. Oczywiście chodzę do lekarza na NFZ. Trochę się wkurzyłam...wolałabym jednak raz w miesiącu skontrolować czy u małej wszystko ok. Poza tym ciągle pracuję a od kwietnia chciałam iść w końcu na zwolnienie. I teraz nie wiem czy warto się dla bezpieczeństwa spróbować umówić do jakiegoś zupełnie innego lekarza, może gdzieś będą wolne terminy, albo nawet iść gdzieś prywatnie, czy skoro jest wszystko ok do odpuścić?

f2w33e3kzy7745ry.png
Karolinka <3
l22np07wclwsxogu.png

pakima
Autorytet
Postów: 582
203

Wysłany: 13 marca 2015, 11:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja chcesz. Ja chodzę co miesiąc i wizyty mam już ustalane po dwie z wyprzedzeniem bo tyle moja lekarka ma pacjentek. Chodzę prywatnie. Jeśli się zdecydujesz isć do innego lekarza to niech on już będzie do porodu i najwyzej niech ustali ci dwie trzy wizyty z wyprzedzeniem jeśli czeka się na niego długo, u prywaciarza też możesz tyle czekać co na NFZ.

Ja osobiscie i tak szłam prywatnie ale gdybym była w twojej sytuacji i chciała iśc na zwolnienie to szukałabym kogoś innego.Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)