X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Wizyty u lekarza
Odpowiedz

Wizyty u lekarza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na kolejnej wizycie, jak zawsze zapisuje się na następne i okazało się, że najbliższy wolny termin jest 29 kwietnia, czyli za półtora miesiąca. Oczywiście chodzę do lekarza na NFZ. Trochę się wkurzyłam...wolałabym jednak raz w miesiącu skontrolować czy u małej wszystko ok. Poza tym ciągle pracuję a od kwietnia chciałam iść w końcu na zwolnienie. I teraz nie wiem czy warto się dla bezpieczeństwa spróbować umówić do jakiegoś zupełnie innego lekarza, może gdzieś będą wolne terminy, albo nawet iść gdzieś prywatnie, czy skoro jest wszystko ok do odpuścić?

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 13 marca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcesz. Ja chodzę co miesiąc i wizyty mam już ustalane po dwie z wyprzedzeniem bo tyle moja lekarka ma pacjentek. Chodzę prywatnie. Jeśli się zdecydujesz isć do innego lekarza to niech on już będzie do porodu i najwyzej niech ustali ci dwie trzy wizyty z wyprzedzeniem jeśli czeka się na niego długo, u prywaciarza też możesz tyle czekać co na NFZ.

    Ja osobiscie i tak szłam prywatnie ale gdybym była w twojej sytuacji i chciała iśc na zwolnienie to szukałabym kogoś innego.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ