X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Wideoniania
Odpowiedz

Wideoniania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 5 maja 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś z Was ma lub kupiła wideonianie? Przymierzam się do zakupu ale w Internecie ciężko znaleźć opinie o danej niani. Mam dwa piętra w domu i głównie zależy mi że jak będę na parterze to żeby zasięg złapał na 1 piętrze;)
    Obraz nie musi być w ultrahd;D

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • szpilka1985 Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 6 maja 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam dylemat i póki co biorę pod uwagę ELEKTRONICZNA NIANIA LUVION ESSENTIAL Z MONITOREM ODDECHU BABYSESNE 7, ale cena jest dość wysoka... może ktoś poleci coś innego sprawdzonego?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ