X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Wada wzroku
Odpowiedz

Wada wzroku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dopiero na początku ciąży, jeszcze dużo przede mną, ale już chciałam podpytać koleżanki niedługo rodzące lub już po z wadą wzroku jak rodziły?
    Ja mam wadę -10. Słyszałam, że wada nie jest tak ważna jak stan siatkówki itp. Ale jak było u was? Kiedy wybrałyście się pierwszy raz do okulisty i jakie miał zalecenia? Ja szczerze mówiąc dosyć boję się o wzrok

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Psota Koleżanka
    Postów: 50 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam -6,5. Byłam na początku 3 trymestru aby okulista zbadał mi wzrok.
    Stan oczu mam dobry i nie mam przeciwwskazań do rodzenia SN.

  • _Saszka_ Przyjaciółka
    Postów: 106 72

    Wysłany: 18 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam -8, do okulisty wybrałam się około 30 tygodnia. Miałam badanie dna oka, z siatkówką wszystko ok, więc nie ma wskazań do cięcia cesarskiego.

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 18 lutego 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku, natomiast jest tak, że na jedno oczko mam -4, a drugie niefunkcjonujące.
    Okulista wypisał zaświadczenie o wskazaniu do cc, ale ginekolog kręci głową. Uznał, że pomyślimy.. ehhh

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nandelle Znajoma
    Postów: 27 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wadę -5 i do tego astygmatyzm - okulistka nie widziała żadnych przeciwwskazań. Najważniejsza tak naprawdę jest siatkówka i jej stan. Rodziłam siłami natury.

    km5stv733q4a0noe.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to trochę głupie przy mojej niewielkiej wadzie ale też poszłam do okulisty żeby sprawdzić czy nie ma przeciwskazań do sn. Może troszkę wcześnie się wybrałam bo ok 25 tygodnia ale wolałam sprawdzić.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ