X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr W oczekiwaniu na poród :)
Odpowiedz

W oczekiwaniu na poród :)

Oceń ten wątek:
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha pakima , dokladnie !!! Trzeba zbierać siły na poród :) . Tyle tylko że mi sie adhd włączyło i nie mogę usiedzieć. Ale dom juz tak lśni, że jutro nie będzie co robić, tylko odpoczywać ;)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa, ja nawet już odpuszczam te maratony sprzątania (chociaż już w sumie, to faktycznie nie mam co sprzątać...). Dziś od rana jeszcze ogarnęłam kuchnie i po raz enty podłogi i od 6:30 nie mam nic więcej do sprzątnięcia.. W piątek okazało się, że po myciu okien i 2xprzytulaski to od poniedziałku rozwarcie z 2-3cm na ledwie cm lub nawet nie sie zrobiło! :P Uodparnia mnie praca widocznie ;) Dziecko jak nie chciało tak nie wychodzi o. ;)

    Nojaniewiem, może się córcia zlituje i w dniu terminu dziś wyjdzie? :P

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już daje spokoj teraz to stwierdziłam żeby dziecko się urodziło po terminie i to dość sporo, ze względu na pracę męża. Niestety maj to pełny obrót w jego pracy 7 dni w tygodniu i to jeszcze w weekend całe doby, nie wiem czy znajdzie czas na to żeby się wyspał chociaż 4-5 godzin nie mówiąc żeby w ogole dziecmi się zajmował, a maj ma 5 piątków, sobót i niedziel...


    Znalazłam fajną stronkę o wróżeniu w którym tygodniu urodzę dziecko :) i powiem szczere że w przypadku pierwszego dziecka to się zgadza a drugiego to dzwne bo albo w 40 albo 42 haha ale za to wiek się mój zgadza zamążpójścia :) zróbcie sobie i się trochę pośmiejcie:)

    http://www.zapytajpolozna.pl/forum/planujemy-ci%C4%85%C5%BC%C4%99-staramy-si%C4%99-o-dziecko/336181-odpr%C4%99%C5%BCenie-wr%C3%B3%C5%BCby-z-obr%C4%85czki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 09:40


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam pakima ? :)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urodziłam hurraaa 5.05.2015 o 23.40 zgodnie z wróżbą

    Martika87, nojaniewiem, karola_aa, belladonna lubią tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje!!!
    Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :)
    pakima wrote:
    urodziłam hurraaa 5.05.2015 o 23.40 zgodnie z wróżbą

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakima, gratulacje!!! Mam nadzieję, że poszło szybko i sprawnie :)

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszło bardzo szybko i sprawnie 3godziny i 40 minut z tego 5 minut II faza :) teraz tylko żeby okres połogu przeżyć bez zabiegu... ale coś mi świta że raczej będzie problem i nie obejdzie się bez zabiegu bo już coś szwankuje krwawienie raz jest a raz nie ma


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 18 maja 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że sprawnie poszło :) Dobry poród daje dużo pozytywnej energii :)
    Krwawienie może pojawiać się i znikać. Obyś nie musiała wracać do szpitala z tego powodu (ani żadnego innego).

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no narazie się normuje i jest ok. Gorączka się nie pokazuje i mam nadzieje że się nie pokaże, bo świecenie kilku osobom dupskiem to nie za fajne uczucie :/ no ale póki co mogę narazie spokojnie odpoczywać przy dwóch skarbach :)

    P.S. zgodnie z wróżbą mam przejść okres połogowy bez żadanych komplikacji:) oby:)

    Mimi1990 lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakima gratulacje!!
    Woow ale szybko porod! Ja jestem w 32 tygodniu i juz nie moge sie doczekac az zobacze moja kruszynke :)

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zleci zleci, jak się zacznie to nie będziesz mogła o niczym innym myśleć tylko o dziecku że już nie długo je zobaczysz :) ja nawet nie przypuszczałam że tak szybko mogę urodzić mimo że lekarze uprzedzali. Fakt faktem dobrze że dziecko miało wysokie tętno to w szpitalu urodziłam, bo gdyby mi wody odeszły w domu mogłabym nie zdąrzyć do szpitala:)

    Mimi1990 lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 20 maja 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam w 1h40 ;) . Nie ma to jak drugi poród :D kazdej polecam hehe ;)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż moje to bedzie pierwsze dzieciątko także chyba nikła szansa na 1.40 h :p

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 27 maja 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cesarkę tydzień przed terminem więc póki co jestem spokojna i się szykuję psychicznie na tą konkretną datę nooo chyba,że synek będzie chciał wyjść troszkę wcześniej bo słyszałam,że można urodzić nawet 2 tygodnie przed terminem :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! :) jestem ciekawa czy poród to tak sie rozpoczyna etapami czy wszystko naraz w jeden dzień się dzieje :P

    Juz jestem niecierpliwa.Mam wrażenie ze się nie doczekam :D

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka oczywiście że można urodzić wcześniej, nawet nieraz o za dużo wczesniej. Ważne jednak żeby dziecko po urodzeniu mogło samodzielnie żyć lub z niewielką ingerencją urzadzeń.

    Kikusia z tymi porodami to różnie, u mnie przy pierwszej ciąży wody odeszły od nich po 10 godzinach córka była na świecie, a z drugą to przez to że tętno wysokie zostałam w szpitalu. Miałam 3 razy ktg które wskazywało że moje nerwy podniosły dzieciątku tetno i zdecydowano o próbie porodu na następny dzień, okazało się że dostałam balonik rano a wieczorem mi go zdjęto (nie życzę żadnej tego uczucia) i zdecydowano przenieś mnie na salę porodową i urodziłam dzieciątko po 3 h i 40 minut, o godzinie 23.40 :) najgorsze że położna wcale się nie przejmowała że ja byłam nacięta i że mogę szybko urodzić. A szkoda nie musiałabym znowu być nacięta gdyby lepiej się przygotowała i wierzyła mi jako rodzącej.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 31 maja 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekiedy to trafi się na super zmianę w szpitalu a czasami przyjdą takie ,co jakby za karę pracowały w szpitalu i chcą rodzącym uprzykrzać życie poprawiając sobie tym humor..

    Tak już się niecierpliwię, nawet chodzenie po schodach codziennie nic nie pomaga. Mały się kurczowo trzyma w brzuszku mamusiowym :D

    A rodzina tylko dopytuje czy to już ,czy jeszcze się kulamy .Szczerze mówiąc zaczyna to być drażniące :P

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ