X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr ukm powiększone u dziecka
Odpowiedz

ukm powiększone u dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 3 września 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część . Byłam dziś akurat u mojego gin i okazało się ze mój synek ma powiększone ukm z obydwu stron z lewej strony 0.69 cm a z prawej strony 0.67 cm strasznie się martwię . ; ( może ktoś mi wg wytłumaczyć co to wg jest ..? Czy da się to jakoś juz teraz leczyć ? Czy moje dziecko po porodzie będzie miało wadę wrodzoną juz ? ; ( czekam na odpowiedzi

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 559

    Wysłany: 3 września 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie, nasz mały ma na granicy normy 0,49. lekarz zalecił obswerwacje bo wszytsko jeszcze się może zmienić na tym etapie ;) spokojnie kontroluj to u gina i dopytuj co wizyte o to.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 4 września 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapraszam na wątek :-)
    https://bellybestfriend.pl/forum/problemy-i-komplikacje/zastoj-moczu-u-plodu-ii-trym,8108.html

  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 4 września 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasz mial wykryte poszerzone ukm w 8 miesiącu ciązy, po porodzie koniecznie przypilnuj aby zrobiono usg nerek bo ja mimo, że mialam w zaleceniach od lekarza prowadzącego to w szpitalu ktorym rodzilam przeoczyli to i dopiero jak sie upomnialam po porodzie to zrobili. To jest do obserwacji bo może to być taka uroda i mozna z tym żyć normalnie i co jakis czas obserwowac. U nas synek ma 7 miesiecy i co jakis czas sprawdzamy. Prawa nerka poszerzenie ukm 10 mm i lewa 5,5 mm

    Maj lubi tę wiadomość

    dqpranli4dnq2fwj.png
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 1 października 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znowu ja;) dziś lekarz sprawdził ponownie nerki lewa nerka idealna . Prawa w normie wiec mieliście racje . Było to chwilowe i przeszło . I mam nadzieje ze tak zostanie ;) ale i tak lekarz mówi ze przy porodzie zrobić usg sprawdzające .

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ