BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Uderzenie w brzuch
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Ania11
Przyjaciółka
23

Wysłany: 17 kwietnia, 19:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny . Potrzebuje porady bo coś takiego zdarzyło się pierwszy raz . Jestem w 33 tygodniu i przy pobieraniu krwi odszczelil paseczek przy obejmowaniu ręki i uderzył w brzuch 😢nie ukrywam ze było to dość mocne uderzenie ze aż mnie bolało .. 😢 boje die ze zrobiłam krzywdę dziecku ? Nie wiem jak to jest a lekarz dopiero za 2 tygodnie .

Nynka
Autorytet
852

Wysłany: 18 kwietnia, 19:15
Cytuj | (1) | Zgłoś
Myślę, że takie uderzenie dzieciatku nie zaszkodzi😉 spokojnie😉

Ania11 lubi tę wiadomość

qdkkp07w8aw2dddp.png

julka_kulka
Przyjaciółka
163

Wysłany: 19 kwietnia, 15:54
Cytuj | (1) | Zgłoś
Spokojnie, maleństwu na pewno nic się nie stało od takiego uderzenia :)

Ania11 lubi tę wiadomość

km5sgu9r4z5eztia.png

Casjopea
Autorytet
1256

Wysłany: 28 czerwca, 23:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ania11 wrote:
Cześć dziewczyny . Potrzebuje porady bo coś takiego zdarzyło się pierwszy raz . Jestem w 33 tygodniu i przy pobieraniu krwi odszczelil paseczek przy obejmowaniu ręki i uderzył w brzuch 😢nie ukrywam ze było to dość mocne uderzenie ze aż mnie bolało .. 😢 boje die ze zrobiłam krzywdę dziecku ? Nie wiem jak to jest a lekarz dopiero za 2 tygodnie .
Moje 12-kilowe dziecię zrobiło mi "BACH" na brzuch gdy leżałam, a kilka tygodni później trzasnelam sobie w brzuch drzwiami od auta. W poprzedniej ciąży za to walnal mnie prąd od ogrodzenia elektrycznego na dzikie zwierzęta. Także luz 😂

Inesja
Przyjaciółka
33

Wysłany: 1 lipca, 08:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja w ciąży otwieralam słoik i użyłam tyle siły, że ręka mi się ześlizgnęła a łokieć uderzył z calym impetem prosto w brzuch. Byłam wtedy jakoś na końcówce ciąży i nic się dziecku nie stało, nawet się nie obudził :D

f2wl20mmurgifll8.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)