X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Uderzenie w brzuch
Odpowiedz

Uderzenie w brzuch

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania11 Przyjaciółka
    Postów: 205 25

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny . Potrzebuje porady bo coś takiego zdarzyło się pierwszy raz . Jestem w 33 tygodniu i przy pobieraniu krwi odszczelil paseczek przy obejmowaniu ręki i uderzył w brzuch 😢nie ukrywam ze było to dość mocne uderzenie ze aż mnie bolało .. 😢 boje die ze zrobiłam krzywdę dziecku ? Nie wiem jak to jest a lekarz dopiero za 2 tygodnie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że takie uderzenie dzieciatku nie zaszkodzi😉 spokojnie😉

    Ania11, VR lubią tę wiadomość

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, maleństwu na pewno nic się nie stało od takiego uderzenia :)

    Ania11 lubi tę wiadomość

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania11 wrote:
    Cześć dziewczyny . Potrzebuje porady bo coś takiego zdarzyło się pierwszy raz . Jestem w 33 tygodniu i przy pobieraniu krwi odszczelil paseczek przy obejmowaniu ręki i uderzył w brzuch 😢nie ukrywam ze było to dość mocne uderzenie ze aż mnie bolało .. 😢 boje die ze zrobiłam krzywdę dziecku ? Nie wiem jak to jest a lekarz dopiero za 2 tygodnie .
    Moje 12-kilowe dziecię zrobiło mi "BACH" na brzuch gdy leżałam, a kilka tygodni później trzasnelam sobie w brzuch drzwiami od auta. W poprzedniej ciąży za to walnal mnie prąd od ogrodzenia elektrycznego na dzikie zwierzęta. Także luz 😂

  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 1 lipca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży otwieralam słoik i użyłam tyle siły, że ręka mi się ześlizgnęła a łokieć uderzył z calym impetem prosto w brzuch. Byłam wtedy jakoś na końcówce ciąży i nic się dziecku nie stało, nawet się nie obudził :D

    f2wl20mmurgifll8.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 19 września 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kilka razy wpadłam wózkiem ze starsza w jakaś dziurę i całym impetem walnelam brzuchem w rączkę od wozka. I ileś razy się zapomniałam i podeszłam normalnie do blatu i tez zaryłam brzuchem.

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ