X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Torbiel na jajniku u dziewczynki 32 tc
Odpowiedz

Torbiel na jajniku u dziewczynki 32 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 6 maja 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał już taki problem? 3 tyg temu na usg wszystko było ok, dziś lekarka zobaczyła torbiel na jajniku u córeczki. Podobno zaraz po urodzeniu się wchłania ale ja bardzo się zaczęłam martwić. Prośba o opinie jeśli ktoś już się z tym spotkał.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 6 maja 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej zajomej dziecko miało kilka torbieli w główce i wchłonęły się jakiś czas po porodzie, jezdzila z nimi na kontrolę. Moze to trochę inny przypadek, ale wchłonęły się więc myślę że na jajniku też się wchłonie

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 6 maja 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info, lekarka mówiła że to często się zdarza i samoistnie znika. Przyczyną jest podobno burza hormonów u matki. Ale jednak wolałabym żeby tego nie było. Ehhh

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • YenneferVengerberg Nowa
    Postów: 4 10

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcia kolezanki to miala-torbiele na jajnikach. Wszystko sie wchlonelo po porodzie.
    Natomiast corka siostry miala torbiele na glowie. Tez nie ma po nich sladu.

    Yennefer
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zgadza sie my po porodzie a juz na koniec ciąży na usg nic nie bylo nie potrzebnie lekarka mnie wystraszyla bo inny lekarz mowil ze nie uznaje sie tego nawet za nieprawidłowość bo wszystko sie wchłania a dzieje się tak przez hormony matki. Pozdrawiam :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ