X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr szkoła rodzenia Kraków
Odpowiedz

szkoła rodzenia Kraków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. Czy ktoś poleca jakąś szkołę rodzenia w Krakowie?

    m_f lubi tę wiadomość

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko Koala :) najlepsza!

    Jadhira, kajuttka lubią tę wiadomość

  • cam88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chodziliśmy do SR przy szpitalu Narutowicza i jesteśmy zadowoleni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:24

  • Tess Autorytet
    Postów: 542 508

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie na czym Ci zależy. Ja jestem zapisana do Ecopartus i zaczynam w tym tygodniu.

    Dla mnie zaletą było, że szkoła jest bezpłatna jeśli podpisujesz deklarację o położną środowiskową z nimi (położne chyba z Rydygiera to prowadzą).
    Po którymś tygodniu ciąży możesz też w ramach tego chodzić na gimnastykę lub jogę.

    ex2bp07wbjlnqxgq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 08:56

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona GRATULACJE!!!! :-) Kochana ale się cieszę :-)

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Tess Autorytet
    Postów: 542 508

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona - jest w porządku :) Już połowę zajęć mam za sobą, ja już o porodzie sporo wiedziałam wcześniej, teraz będzie o pielęgnacji noworodka. Mój M się też przekonał i chętnie chodzi, pytania można zadawać :)

    Najfajniesza sprawa - po którymś tygodniu, jak się podpisze umowę o położną środowiskową to można chodzić raz na tydzień na gimnastykę lub jogę. Od 32 tygodnia można chodzić na dwie aktywności tygodniowo - w moim przypadku szkoła i joga (na razie byłam raz :)), dobrze się czułam po tych ćwiczeniach ruchowych, bardzo dobrze na wszelkie dolegliwości działają.

    Aha, no i tak - pewnie będę chciała rodzić w Rydygierze, ewentualnie w Żeromskim. Nie mam żadnych komplikacji i pewno dam radę się przemeczyć sn :)

    ex2bp07wbjlnqxgq.png
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 22 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w ktorym tygodniu zaczyna sie chodzic do Szkoly Rodzenia? U nas bedzie CC ale slyszalam, ze W Krakowie sa tez SR pod tym katem.

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 26 lutego 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczęliśmy w 29tc :) 3 tygodnie zajęć w SR Picolino na Lea, wczoraj skończyliśmy, z czystym sercem mogę polecić - praktyczne podejście do tematu, omówiony cały poród i opieka nad noworodkiem łącznie z pierwszą pomocą - moim zdaniem bardzo ważne, dużo się z M nauczyliśmy oboje! :) dodatkowo była możliwość wzięcia do domu zaprogramowanego symulatora niemowlaka w ramach zajęć ;) nieźle dał nam w nocy popalić, ale na ostatnich zajęciach położna pokazała nam co robiliśmy dobrze, a nad czym musimy jeszcze popracować ;) bardzo fajne doświadczenie.

    Toa - jeśli chodzi o CC, wiem że mają tam zajęcia też dla kobiet z zaplanowanym CC, ale nie wiem jak teraz będzie z kursami w Picolino, bo położna prowadząca kurs, Karolina jest już w zaawansowanej ciąży :)

    Toa lubi tę wiadomość

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • An_Be Debiutantka
    Postów: 15 57

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam Koala. chodzilkismy tam przy pierwszym dziecku. przygotowuja zarowno do psn jak i cc oraz pielegnacji noworodka.
    pozdrawiam

    Rozpakowana :-)
  • kajuttka Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 6 lipca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koala- polecam bardzo! chodziliśmy z mężem i jesteśmy zadowoleni do tego można chodzić na jogę, pilates lub gimnastykę. Można chodzić na zajęcia do samego porodu co bardzo polecam :) ja chodziłam 3x w tygodniu i chodziłabym dalej bo nie urodziłam jeszcze ale są takie upały, że nie dam rady się kisić w autobusie i czekać na łaskę aż ktoś miejsca ustąpi... A 40tc za nami :))

    kajuttka
  • Hermiona Autorytet
    Postów: 326 960

    Wysłany: 10 lipca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też polecam koalę.

    ijpbo7esx952zvu4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie cos wiecej o koali?czy rzeczywiście jest najlepsza?czy na wszystkich zajęciach bedzie cos ciekawego dla meza?a jesli on nie zdąży z pracy to nie będę jedyna osoba która jest sama?czy ta szkola jest warta tych pieniedzy?i czy uczetniczylyscie w dodatkowych kursach jak masaże czy chustowanie?bede wdzięczna za odpowiedzi;)

  • Hermiona Autorytet
    Postów: 326 960

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla, odnośnie Koali.
    - Czy najlepsza? Nie wiem, bo tylko tam byłam, ale bardzo mi się podobało :)
    - Czy na wszystkich zajęciach będzie coś ciekawego dla męża? To pewnie zależy od jego zainteresowań ;) Ale zajęcia są prowadzone tak, że prowadzące zwracają się zarówno do uczestniczek jak i do ich partnerów. Jeśli mąż zamierza być przy porodzie, to na pewno dużo ciekawych rzeczy się dowie. Moim zdaniem warto wziąć do tej szkoły partnera, bo potem lepiej rozumie, o co chodzi z tym porodem, z laktacją, z połogiem i lepiej się Tobą zajmie. Mój facet i chyba wszyscy obecni byli zainteresowani zajęciami, zadawali pytania i uczestniczyli równie aktywnie, jak dziewczyny.
    - Czy jeśli nie zdąży będziesz jako jedyna sama? U nas wszyscy byli parami, ale zdarzyło się chyba raz, że któraś dziewczyna przyszła sama. Nie wiem, czy w każdej grupie tak jest. Jak się boisz, że nie zdąży, to są też kursy weekendowe.
    - Czy szkoła jest warta tych pieniędzy? To filozoficzne pytanie ;) Ja nie żałuję, uważam, że to dobrze wydane pieniądze i mam znajomych, którzy uważają tak samo, ale ktoś może myśleć inaczej.
    - Inne kursy? Nie uczestniczyłam. O chuście trochę było na tym podstawowym, ale mówili, że na pełny kurs lepiej przyjść już z dzieckiem, bo inaczej się wiąże dziecko, a inaczej lalkę i to na ciążowym brzuchu. Znajomi byli na kursie z pierwszej pomocy i mówili, że spoko, ale ja się nie wybieram. Chodzę za to na ćwiczenia i są fajne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2015, 22:50

    FasUla lubi tę wiadomość

    ijpbo7esx952zvu4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki;) zapisałam sie i liczę ze nie bede żałować;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Wam Koale - nie tylko SR ale tez cwiczenia dla kobiet w ciazy:) Uwazam, ze warto:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ