X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Świeca i szatka do chrztu.
Odpowiedz

Świeca i szatka do chrztu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o informacje gdzie najlepiej kupić.

    Jagnam lubi tę wiadomość

  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 14 września 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamawiałam przez internet. Było to dla mnie najwygodniejsze. Mam dwa sklepy z dewocjonaliami w swoim mieście ale są otwarte w totalnie nieżyciowych godzinach. Mianowicie do godziny 16.... Mąż o tej godzinie dopiero wraca do domu i nie ma możliwości podwiezienia mnie na miejsce. A jednak z wózkiem byłoby dla mnie niewygodnie przedzierać się przez pół miasta.

    Zerknij sobie do hurtowni Merito https://www.meritohurt.pl/swiece/swiece-roratnie.html. Znajdziesz tam spory wybor.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2021, 13:16

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ