X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Strialys
Odpowiedz

Strialys

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 22 maja 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ciązy mam całą pupę i uda w rozstępach. Na brzuchu mam ich mniej ale na pupie o wiele więcej :( Brzuch smarowałam w ciazy, pupy nie i nie zwrócilam uwagi, dopiero po urodzeniu. Mam kompleksy, nie pomagają cwiczenia, jak schudłam to mam wrażenie, ze te rozstepy jeszcze bardziej się uwidoczniły. Czytałam o strialys ze ponoć jest skuteczny. Używała któraś? https://www.medonet.pl/krem-na-rozstepy---jak-skutecznie-pozbyc-sie-rozstepow-,artykul,62949162.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2020, 13:25

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 25 maja 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to serum Jest bardzo dobre, zużyłam kilka opakowań, efekty widziałam już w pierwszym chocia raczej nie muszę tutaj pisac, ze najlepiej jest stosować je przez dluzszy czas bo dopiero wtedy widać najlepsze rezultaty. Podoba mi się tutaj lekka konsystencja, przyjemnie sie rozprowadza, daje lepsze napięcie skory i rozstępy są mniej widoczne.

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie bardzo dobre serum, tylko sama jestem totalnie niesystematyczna. Widze rowniez rezultaty chociaż podejrzewam, ze jakbym stosowała bardziej regularnie to bym widziała lepsze. Musze się zebrac bardziej od tego tygodnia oraz zacząć je używać częściej. Po ciąży był niezastąpiony, część świeżych małych rozstępów udało się zlikwidować, a przynajmniej rozjaśnic na tyle, ze nie są widoczne. Szczególnie na jasnej skórze. Na te większe raczej nie zadziała. Ale i tak sprawia, ze są mniej widoczne.Nic dziwnego, ze ma takie dobre opinie w sieci https://oretykobiety.pl/rankingi/krem-na-rozstepy-ranking-czterech-najlepszych-kosmetykow/ . Sukces troche mniej tutaj rozleniwił, ale obiecuję sobie, że będe stosowała regularniej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2020, 12:47

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krem może i pomoże ale raczej jedynie na rozstępy w pierwszej fazie.Poza tym nie bęzie w stanie ich zlikwidować ale co najwyżej zmniejszyć ich widoczność. No niestety ale kosmetyki nie mają takiego wspaniałego działania jakie chciałybyśmy im nadać o czym sama wiele razy się przekonałam. Najlepiej balsamowac sobie regularnie cialo tak aby nie doprowadzać do ich powstania.
    Dobrze jest również uświadomić sobie fakt, ze jest bardzo wiele zabiegów na ciało, modelujących, które są w stanie usunąć w pewnym sensie rozstępy oraz mających lepsze działanie niż kremy. https://ego-medspa.pl/zabiegi-na-cialo/

    Na stronie mozna o nich sobie poczytać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 08:16

  • sybilla Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie koleżanko mocno wystraszyła rozstępami, już po porodzie jest i stosuje ten kremik (strialis), pokazywała mi go nawet ale najpierw nastraszyła a potem jak zobaczyłam jej rozstępy to nie ma dramatu wcale chociaż sama mówi że właśnie to jej pomogło i że jest bezpieczne, u mnie jeszcze spokój bo dopiero 16tc ale już myślę czy by sobie nie zakupić, a podobno można w pakiecie więc może sobie z nią zamówię bo jednak warto nawet dla ujędrnienia skóry

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ