X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Staniki do karmienia
Odpowiedz

Staniki do karmienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 7 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiem jak z kwestią wygody, ale trzeba liczyć się z tym, że miseczka może się jeszcze zwiększyć. Pamiętajcie też, że musicie mieć trochę zapasu na wkładki laktacyjne, szczególnie na początku :)

    linka, kupiłam stanik Royce Blossom w kolorze czarnym.
    Nie jest tani, to fakt, ale biustonosze to jedyne, na czym nigdy nie oszczędzałam. Reszta ciuchów może być z lumpeksu, ale na dobry stanik zawsze musi się znaleźć ;)
    Ten jest o tyle fajny, że dzięki kilku warstwom nie odznaczają się sutki pod bluzką. Może to nie jest istotne, ale mnie takie rzeczy szalenie krępują ;)

    Na razie kupiłam jedną sztukę, zobaczę jak się będzie sprawdzać.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 7 września 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kupowała któraś te staniki z hm? Są lekko usztywniane, więc podjerzewam, że sutki się nie odznaczają. Ja nie chcę kupować przez neta, więc pewnie jakieś z hm przymierzę.

    17u9ha00otchcgqb.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 7 września 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam 2, jeden miękki z fiszbinami i jeden lekko usztywniany. Ładne, nie za drogie, ale jeszcze nie używałam.

    Werix lubi tę wiadomość

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Nora90 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 8 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o tych biustonoszach do karmienia ze smyka? Ja dopiero 7 miesiąc, ale już się rozglądam za tego typu rzeczami.

  • rudi Ekspertka
    Postów: 204 78

    Wysłany: 8 września 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nora90 wrote:
    A co myślicie o tych biustonoszach do karmienia zeKupi smyka? Ja dopiero 7 miesiąc, ale już się rozglądam za tego typu rzeczami.

    Jak dla mnie są za małe i brzydkie.
    Ostatnio kupowałam w Marks&Spencer są prześliczne i miłe w dotyku.



    gyxwtv73y2bcylsz.png
  • linka89 Ekspertka
    Postów: 249 117

    Wysłany: 9 września 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leticia - Royce Blossom - właśnie ten też zaproponowała mi brafitterka! Akurat był granatowy w białe kropki i to sprawiło, że chyba się w nim zakochałam :) Sam fason wygląda dość ciekawie, ale jeszcze nie mierzyłam, bo tak jak mówiłaś, brafitterka radziła mi się jeszcze wstrzymać z zakupem do początku 9 m-aca.

  • monkaboom Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 30 września 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie kupiłam jeden typowy dla mam karmiących firmy Canpol i muszę przyznać, że jest niezwykle wygodny i mięciutki! I niedrogi, cena ok 35 zł!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ