BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Staniki do karmienia
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Leticia
Autorytet
1864

Wysłany: 7 września 2016, 10:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny, nie wiem jak z kwestią wygody, ale trzeba liczyć się z tym, że miseczka może się jeszcze zwiększyć. Pamiętajcie też, że musicie mieć trochę zapasu na wkładki laktacyjne, szczególnie na początku :)

linka, kupiłam stanik Royce Blossom w kolorze czarnym.
Nie jest tani, to fakt, ale biustonosze to jedyne, na czym nigdy nie oszczędzałam. Reszta ciuchów może być z lumpeksu, ale na dobry stanik zawsze musi się znaleźć ;)
Ten jest o tyle fajny, że dzięki kilku warstwom nie odznaczają się sutki pod bluzką. Może to nie jest istotne, ale mnie takie rzeczy szalenie krępują ;)

Na razie kupiłam jedną sztukę, zobaczę jak się będzie sprawdzać.

km5se6yd8tj60462.png
km5stv73q64rb58y.png

Werix
Autorytet
958

Wysłany: 7 września 2016, 14:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
A kupowała któraś te staniki z hm? Są lekko usztywniane, więc podjerzewam, że sutki się nie odznaczają. Ja nie chcę kupować przez neta, więc pewnie jakieś z hm przymierzę.

17u9ha00otchcgqb.png

sznurowka
Ekspertka
52

Wysłany: 7 września 2016, 22:06
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja kupiłam 2, jeden miękki z fiszbinami i jeden lekko usztywniany. Ładne, nie za drogie, ale jeszcze nie używałam.

Werix lubi tę wiadomość

klz915nmy2gfnr76.png

30.09.2016 3240g 52cm 39tc

Nora90
Znajoma
5

Wysłany: 8 września 2016, 11:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
A co myślicie o tych biustonoszach do karmienia ze smyka? Ja dopiero 7 miesiąc, ale już się rozglądam za tego typu rzeczami.

rudi
Ekspertka
78

Wysłany: 8 września 2016, 14:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nora90 wrote:
A co myślicie o tych biustonoszach do karmienia zeKupi smyka? Ja dopiero 7 miesiąc, ale już się rozglądam za tego typu rzeczami.

Jak dla mnie są za małe i brzydkie.
Ostatnio kupowałam w Marks&Spencer są prześliczne i miłe w dotyku.

gyxwtv73y2bcylsz.png

linka89
Ekspertka
117

Wysłany: 9 września 2016, 14:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
Leticia - Royce Blossom - właśnie ten też zaproponowała mi brafitterka! Akurat był granatowy w białe kropki i to sprawiło, że chyba się w nim zakochałam :) Sam fason wygląda dość ciekawie, ale jeszcze nie mierzyłam, bo tak jak mówiłaś, brafitterka radziła mi się jeszcze wstrzymać z zakupem do początku 9 m-aca.

monkaboom
Debiutantka
6

Wysłany: 30 września 2016, 18:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja na razie kupiłam jeden typowy dla mam karmiących firmy Canpol i muszę przyznać, że jest niezwykle wygodny i mięciutki! I niedrogi, cena ok 35 zł!

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)