X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Skurcze przepowiadajace??????
Odpowiedz

Skurcze przepowiadajace??????

Oceń ten wątek:
  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja powoli turlam się do przodu... głównie leżę - w domu nic już nie robię - no może poza posiłkami dla siebie i rodzinki ... tzn głównie synka 5 letniego. Mój mały to już rozumie że mamusia nie bardzo może chodzić i bawić się więc mam troszkę lepiej niż Ty ...

    brzuch nadal twardnieje - teraz to już kilka razy dziennie. Skurcze pojawiają się już kilka razy na dobę - głównie w nocy (wtedy nawet co 2 godziny)... w dzień nieco rzadziej... no i cały czas nospa forte i 2tabl magnezu po trzy razy dziennie :/ za tydzień wizyta u mojego gin - wtedy ustalimy co dalej - mała cały czas w ułożeniu pośladkowym (ruchy czuję wyłącznie na dole i na wysokości pępka)... brzuch już się obniżył - czuję to wyraźnie bo lepiej mi się już je i oddycha ale za to gorzej siedzi... ale muszę dać radę ... na szczęście dla dziecka wszystko gotowe - torba do szpitala spakowana więc o nic się nie martwię

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Identycznie miałam jak ty w pierwszej ciąży dwa razy leżałam w szpitalu ze skrócona szyjka i rozwarciem i wytrzymałam do 38 tyg tyle że miałam wywolywany poród bo rozwarcie 5 cm i zero skurczy i bóli. Teraz cały czas boli to brzuch to krocze to kręgosłup i nic

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paulin, jak tam ? Jeszcze w dwupaku czy szczęsliwie trzymasz w ramionach swoje maleństwo? Mam nadzieję że jesteś już po i wszyściutko w porządeczku :)

    ja tam dalej leżę i się oszczędzam... jeszcze 2 tygodnie :)

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodzilam w godzinkę co prawda lekarz mi tak wymasowal szyjkę że rozwarcie się zrobiło na 6 cm. Dostałam oksytocynę bo miałam nieregularne skurcze i za chwilę było 8 i parcie trzy próby i mała na świecie :-D jedynie co mam problem z chodzeniem i bóli mnie lewa noga jak podniose. Mała 3480 i śliczna a przede wszystkim 10/10 punktów :-D

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suuuper !! Gratuluję.... cudnie :)

    A dziewczynka duża ... pewnie okrąglutka :) no to odpoczywajcie teraz ... fajnie że się nie omęczyłaś za bardzo :) będziesz miała więcej sił żeby swoją ślicznotką się zająć :)

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również należę do tych co to im macica przygotowuje się do porodu już od 7 miesiąca ...

    Przy synku nie wiem co by było bo miałam cesarkę. Teraz będę rodzić sn więc czekam ...

    Właśnie kończymy 38 tydzień a ja już kilka razy chciałam jechać do szpitala ... Przedwczoraj miałam skurcze przez cały dzień, w różnych odstępach czasowych, co 10 min, co 20, co 5 minut ... cały dzień. Wieczorem prysznic i przeszło, nawet całą noc przespałam.

    Od tamtej pory cisza, tylko po kilka skurczy dziennie ... Trwa to już jakieś dobre 2 tygodnie, że zdarzają się być regularne przez parę godzin a potem wszystko ustaje. Masakra jakaś!

    Najchętniej to bym się położyła spać z kartką : "obudźcie mnie jak odejdą wody! " Ale niestety, synek 3-latek w domu do opieki.

    We wtorek mam jeszcze ostatnią wizytę u lekarza prowadzącego, ciekawa jestem co tam się dzieje na dole, czy te skurcze nie powodują skracania i rozwierania szyjki ... Bo czasem to mam takie uczucie parcia na krocze podczas skurczu ... ale tylko podczas takich silniejszych.

    Czy ktoś jeszcze poza mną aktualnie się tak męczy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2018, 12:40

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ