X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Skurcze nóg w 37 tygodniu
Odpowiedz

Skurcze nóg w 37 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    od razu zaznaczam, że skurcz pierwszy raz poczułam właśnie w ciąży - nigdy wcześniej, niestety od paru dni męczą mnie skurcze nóg i ud ale od strony wewnętrznej, jakby od strony pachwin. Czy to normalne? Wizytę mam dopiero w czwartek, ale skurcze chwilami się nasilają, muszę się czegoś przytrzymywać, żeby się nie przewrócić. Zaczęłam brać sam magnez i żelazo, może Malutka ze mnie wysysa? Macie podobnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie skurcze ud i łydek że ho ho, szczególnie w prawej nodze. Biorę magvit B6 i jest dużo lepiej. Czasem mnie jeszcze chwyci, ale dużo lżej.
    Ważne aby dobrać dobrze magnez, nie suplement a lek. Bo suplement nawet forte jest dużo słabszy niż lek. Farmaceuta powinien pomóc.

    zuzka.mom lubi tę wiadomość

  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 6 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomogło wypicie wapna+wit. B6 przed snem. Prócz magnezu właśnie wapń może pomóc :)

    f2w3rjjgkoi890wn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ