X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Skrócona szyjka
Odpowiedz

Skrócona szyjka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    No a u mnie szyjka miękka może lekkie rozwarcie a brzuch codziennie czuje i jakieś skurcze też, główka już nisko z tego co powiedziała doktor i we wtorek lecę na ktg :D może coś z tego będzie bo jak nie to cc :/
    ale przeciez masz jeszcze czas- do terminu 3 tygodnie- a niektore rodza po terminie- wiec czemu cc? Mi lekarka powiedziala ze jakby co beda wywolywac porod oxy.. ale ja uwazam, ze moj maly ma po prostu jeszcze czas i wcale mu sie nie chce wychodzic i tyle :)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    ale przeciez masz jeszcze czas- do terminu 3 tygodnie- a niektore rodza po terminie- wiec czemu cc? Mi lekarka powiedziala ze jakby co beda wywolywac porod oxy.. ale ja uwazam, ze moj maly ma po prostu jeszcze czas i wcale mu sie nie chce wychodzic i tyle :)
    Mam wskazanie do cc z powodu wcześniejszych operacji ale chce spróbować sn może się uda chociaż nie wiem czy podjęłam odpowiednią decyzję.W sumie nie wiadomo w tym wypadku co lepsze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2015, 11:34

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Mam wskazanie do cc z powodu wcześniejszych operacji ale chce spróbować sn może się uda chociaż nie wiem czy podjęłam odpowiednią decyzję.W sumie nie wiadomo w tym wypadku co lepsze
    aaaa :) no w takim przypadku musisz wiedziec co bedzie najlepsze :) ale wierze ze sie uda, mocno zaciskam kciuki :) pewnie na dniach nas dorwie :D

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    aaaa :) no w takim przypadku musisz wiedziec co bedzie najlepsze :) ale wierze ze sie uda, mocno zaciskam kciuki :) pewnie na dniach nas dorwie :D
    Między nami tydzień różnicy :D a miałaś już ktg?
    W sumie porodu ja się nie boje bardziej połogu i tego zszywania :P

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Między nami tydzień różnicy :D a miałaś już ktg?
    W sumie porodu ja się nie boje bardziej połogu i tego zszywania :P
    oj ktg mialam juz z 10 razy :P jak nie wiecej.. ja lezala przez kilka dni w szpitalu bo podawali dziecku zastrzyk na rozwoj pluc, tam ciagle mi ktg robili, wtedy bylam jeszcze na luteinie i nospie i pisaly sie skurcze :) ale odkad ostawilam wszytsko skurcze zanikly.. teraz tez kontrolowalam ktg czynnosc serca dziecka bo mialam infekcje i trzeba bylo sprawdzic czy Maly nie ma za szybkiego pulsu..
    co do zszywania.. spotkalam na swej drodze dwie cudowne osoby, ktore daly mi nadzieje ze monz aurodzic bez naciecia.. ale duza role ogrywaja dwie rzeczy : fizjologia nasza i dobra polozna i to czy jej sluchamy.. pozycje wertykalne , w przysiadzie i na stolku porodowym zmniejszaja ryzyko pekniecia.. ale jak bedzie ? zycie pokaze :))) trzeba myslec poytywnie i nastawic sie na duzy wysilek fizyczny i bedzie boleć ;)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie całą ciąże było w miarę ok i wszystko w porządku to dlaczego zakładać najgorsze :) Dzieciaki niedługo będą z nami i trochę odsapniemy :) mi już tatuś malucha zapowiedział tygodniowy taki totalny odpoczynek i w zasadzie mam dużo szczęścia że mam takiego mężczyznę który pomoże.

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    W sumie całą ciąże było w miarę ok i wszystko w porządku to dlaczego zakładać najgorsze :) Dzieciaki niedługo będą z nami i trochę odsapniemy :) mi już tatuś malucha zapowiedział tygodniowy taki totalny odpoczynek i w zasadzie mam dużo szczęścia że mam takiego mężczyznę który pomoże.
    wiesz co... obawiam sie ze nie odpoczniemy :P ale ale oby chociaz troche :P

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    wiesz co... obawiam sie ze nie odpoczniemy :P ale ale oby chociaz troche :P
    He nie no ja mam pewność że odpocznę :D
    tatuś i babcia będą w domu więc jakoś trochę czasu będę mieć dla siebie :D

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    He nie no ja mam pewność że odpocznę :D
    tatuś i babcia będą w domu więc jakoś trochę czasu będę mieć dla siebie :D
    heh u mnie ma byc podobnie.. ale jak dziecko bedzie plakac to nie dasz rady odpoczywac:) uwierz.. a ze niestety zna tylko Twoj zapach i przy Tobie bedzie sie czulo bezpiecznie :) ale zycze duzooo wypoczynku Tobie i sobie... hihi

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    heh u mnie ma byc podobnie.. ale jak dziecko bedzie plakac to nie dasz rady odpoczywac:) uwierz.. a ze niestety zna tylko Twoj zapach i przy Tobie bedzie sie czulo bezpiecznie :) ale zycze duzooo wypoczynku Tobie i sobie... hihi
    A to pewnie tak ale chyba dla mnie to będzie większym odpoczynkiem niż końcówka ciąży gdzie prawie nic nie jestem w stanie sama zrobić.A akurat moja koleżanka urodziła w czerwcu i mówi że miała tak samo i faktycznie odpoczęła dopiero jak mały się urodził

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    A to pewnie tak ale chyba dla mnie to będzie większym odpoczynkiem niż końcówka ciąży gdzie prawie nic nie jestem w stanie sama zrobić.A akurat moja koleżanka urodziła w czerwcu i mówi że miała tak samo i faktycznie odpoczęła dopiero jak mały się urodził
    dla mnie tez jest juz strasznie.. ale starsznie jest od jakiegos tygodnia.. ja mam wrazenie ze dziecko tam juz nie ma miejsca i wyjdzie przez skore, w nocy nie moge spac bo bardzo zachodzi mi na zebra i watrobe :) skarpetki jeszcze zaloze i buty tez.. ale maz ma ze mna ubaw ;P no takie uroki.. na szczescie koncowka- damy rade :)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    dla mnie tez jest juz strasznie.. ale starsznie jest od jakiegos tygodnia.. ja mam wrazenie ze dziecko tam juz nie ma miejsca i wyjdzie przez skore, w nocy nie moge spac bo bardzo zachodzi mi na zebra i watrobe :) skarpetki jeszcze zaloze i buty tez.. ale maz ma ze mna ubaw ;P no takie uroki.. na szczescie koncowka- damy rade :)
    Jak tam się czujecie :)?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Jak tam się czujecie :)?
    bez zmian... nic nie ruszylo.. wczoraj z mezem kombinowalismy sami wywowalc porod :) udalo sie na jakoms godzine- dostalam silnych skurczy, ale minely .. i dzis juz nie czuje nic.. jutro jade na ktg, ktore pewnie nic nie wykaze.. a Wy jak tam?

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    bez zmian... nic nie ruszylo.. wczoraj z mezem kombinowalismy sami wywowalc porod :) udalo sie na jakoms godzine- dostalam silnych skurczy, ale minely .. i dzis juz nie czuje nic.. jutro jade na ktg, ktore pewnie nic nie wykaze.. a Wy jak tam?
    A ja też jutro mam umówione ktg coś tam czasem pobolewa ale tak to cisza.Odstawiłam magnez i czekam.Nie mam pojęcia jak nakłonić małego sadystę do wyjścia :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    A ja też jutro mam umówione ktg coś tam czasem pobolewa ale tak to cisza.Odstawiłam magnez i czekam.Nie mam pojęcia jak nakłonić małego sadystę do wyjścia :)
    moja Droga.. magnez, luteine i nospe odsatwialm 4 tyg temu- podobno dzieki tym lekom nie urodzil sie wczesniej.. ale teraz w to nie wierze.. nie mozna wszytskich wkladac do jednego worka.. jak widac u mnie sie nie sprawdzilo.. a ja sobie ciagle z dzieciatkiem chodze..

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u mnie taka cisza jednak hehe :P
    2njwxuf.jpg

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    I u mnie taka cisza jednak hehe :P
    2njwxuf.jpg
    Hm ale ta macica strasznie Ci pracuje czy tak się krecilas? Ja mam tak ze linia prosta i jak idzie skurcz to się podnosi i opada..

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Hm ale ta macica strasznie Ci pracuje czy tak się krecilas? Ja mam tak ze linia prosta i jak idzie skurcz to się podnosi i opada..
    Niby coś było czasem na poziomie 40 i nawet 60 ale nie wiem jaki związek ma to z dzieckiem bo mały się kręcił i akurat te skoki pracy macicy są wtedy kiedy małemu rośnie tętno

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak bo on napina brzuch. Mój przespal prawie całe ktg ; )

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    No tak bo on napina brzuch. Mój przespal prawie całe ktg ; )
    Dzieje się coś już u Ciebie :)?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ