BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > skoki ciśnienia 9miesiąc
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

[konto usunięte]

Wysłany: 28 grudnia 2016, 12:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Od kiedy tylko zaczęłam 9 miesiąc mam skoki ciśnienia kilka razy w tygodniu do 140/80 a po jakiejś godzinie wraca do 120/70. Zgłosiłam to lekarzowi, ale powiedział, że do szpitala mam jechać jak będzie 150/90. Dziś w nocy obudziłam się zlana potem i ciśnienie 140/80 (o 1 w nocy!). Już zaczęłam szykować się do szpitala, bo źle się czułam. Minęło 30 minut i ciśnienie 115/70. Więc darowałam sobie szpital (ale jak znów w nocy to się zdarzy od razu jadę). W moczu białka nie mam, więc gestoza chyba odpada. Czy to normane, że pod koniec ciąży są takie skoki ciśnienia? Czy może ja już za bardzo przeżywam poród i przez to takie wahania?


Capra mica
Znajoma
Postów: 20
2

Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja mam identycznie. Wystarczy że przejdę po schodach i już mam 150/90. Chwilę poleżę i jest około 130 czasem nawet mniej. Też nie mam białka w moczu. I szczerze mówiąc nie wiem z czego się to dzieje. Z powodu ciśnienia byłam 2 razy w szpitalu gdzie zbili ciśnienie lekami i kroplówkami. Jeżeli Twoje ciśnienie spada to jest ok. Jeżeli tylko nadal będzie wysokie po jakimś czasie i kilku pomiarach nie raczej się nie zastanawiaj tylko jedź do szpitala. Gestoza to nie tylko białko w moczu ale również ciśnienie, które może być jedną z przyczyn gestozy. I początkiem większych problemów. Najwyżej w szpitalu na obserwację Cię przyjmą i to wszystko.
Może to nerwy lub pogoda tak na Ciebie działają. U mnie pogoda dużo zamieszania wprowadza.
Dużo zdrowia!

daf5807d91.png
Stan przedcukrzycowy
Niedoczynność tarczycy
Insulinoodporność
Prawdopodobnie problem immunologiczny
5 poronień - każda utracona w 6 tyg.
2 inseminacje
6 ciąża
Już nie mam sił...

[konto usunięte]

Wysłany: 31 grudnia 2016, 20:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Byłam w szpitalu 4 dni, bo skoczyło mi ciśnienie i miałam duszności. Miałam codziennie robione ktg i pomiar ciśnienia. W szpitalu było idealne. Lekarz powiedział, że ciąża to duże obciążenie dla organizm i czasem ciśnienie rośnie po koniec, ale też nerwy. Niektóre koiety podświadomie stresują się porodem i takie efekty.


[konto usunięte]

Wysłany: 8 kwietnia 2017, 21:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny,ja jestem w 8 miesiącu i tez mam skoki ciśnienia ale zazwyczaj jak jestem u lekarza bo jak mierze w domu 2 razy dziennie to jest w normie raczej,chyba że sie zdenerwuję.A po wysiłku to rośnie puls.Mam mieć holtera ciśnieniowego przez 24 godziny i zobaczymy co wyjdzie.Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)