X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Seks w 3trym i facet
Odpowiedz

Seks w 3trym i facet

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia.lenka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dzisiaj podczas stosunku z mężem kazał mi szybko schodzić, bo on napewno poczuł Małą i boi się, że coś jej zrobimy... Czy to możliwe, żeby przez ścianki macicy, wody płodowe i wgl mógł ją poczuć od środka? Wydaje mi się to absurdalne, ale nie wiem jak mu wytłumaczyć, że nic złego się nie dzieje...

  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej niemożliwe żeby ją poczuł. Niestety trzeba to przecierpieć. Mój mąż też jest anty na seks na tym etapie- naczytał się, że się nie powinno, a poza tym boi się, że zrobi coś małemu. Tak działa męska psychika. Z dwojga złego lepiej w tą stronę- niech się martwią tatusiowie o swoje pociechy, niżby mieli mieć to zupełnie gdzieś i na pierwszym miejscu stawiać siebie.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój P. ma blokadę seksualną mniej więcej od połowy ciąży. Tak od 5-6 miesiąca. Spadło libido i tyle. Trudno. Na początku mu wypominałam, że mu się już pewnie nie podobam, bo jestem gruba i ble, ble, ble... ale się ogarnęłam. Niektórzy tak mają i tyle. Koleżanka ciężarna też bez seksu. To samo :)

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie nie jest to możliwe dziecko ma taką ochronę przed stwórcą swoim to przy normalnym współżyciu nie jest to możliwe. Jedynie co może zrobić z mojego punkty widzenia to tylko przyspieszyć termin porodu. Dużo położnych zaleca współżycie w terminie okołoporodowym, żeby pojawiały się skurcze które właśnie może wywołać stosunek. Jednak nie zawsze się tak dzieje. W moim przypadku współżycia nie trzeba było tylko troszkę niecierpliwości bo bardzo chciała dziecko wcześniej urodzić i wystarczyło kilka cieplejszych kąpieli, ruchu po schodach no i się czop wydalił a po nim pękły wody płodowe i do porodu:). Warto jednak dla takich niecierpliwych mam skorzystać z pięknego uroku jakim jest stosunek bo potem celibat na kilka tygodni:) A mężowie jak nie chcą to ich nie zmusimy niestety mój też się bał i dlatego musiałam szukać innych sposobów na przyspieszenie porodu:)

    Hermiona lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba normalka :) U mnie też seks był normalny póki brzucha nie było. Teraz mąż ogranicza się, nie ja. Twierdzi że boi się o synka, że przygniecie mi brzuch swoim ciężarem i zrobi coś dziecku. Twierdzi że spina się podczas zabaw i nie potrafi się skupić na odprężeniu tylko cały cza myśli o lokatorze w brzuchu :) Więc patrząc na Wasze posty śmiało można stwierdzić że faceci mają tak samo :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no cóż różnica między małym chłopcem a mężczyzną jest taka że z wiekiem zmienia się im flaszka :) nie dziwmy się im że się boją w końcu to też ich dzieło :)

    Dajana28, gosia86 lubią tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Mon123 Ekspertka
    Postów: 204 128

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten sam problem, niestety.
    Mąż dostał blokadę gdy tylko brzuszek stał się widoczny, twierdzi, że boi się zrobić Małej krzywdę... no cóż wypominam mu, że to nie strach o Małą, a pewnie mój wygląd go odpycha, ale zaprzecza.
    Pozostało mi czekać na czas po porodzie kiedy znów wszystko wróci do normy...

    km5sgu1r6gm0luhc.png
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak was czytam to nie mogę wyjść z podziwu :) Mój mąż mógłby zawsze nawet teraz jak mam ogromny brzuszek. To ja mam blokadę i go delikatnie "odstawiłam".

    EMI_KUB lubi tę wiadomość

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • mamusia_3 Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    dzisiaj byłam na badaniu kontrolnym i podpytałam lekarza co o tym myśli.
    Tak się zaśmiał wesoło ;-)
    zaproponował, że mi zaświadczenie wypisze dla męża że może kochać się z żoną (tylko swoją) ;-))))
    Głowa do góry, teraz już tylko bliżej niż dalej ;-)

    Hermiona, powidlowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam tego problemu. Jak sie kochamy to dziecko sie wierci.CZasami to mi przeszkadza żeby skupic sie na przyjemnościach

  • Tess Autorytet
    Postów: 542 508

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Sylwia zazdroszczę, bo ja to bym i miała chęć (o M nie wspominając :)), ale ciężko tam teraz jest z ,,wlotem"... tak jakby się wszystko ścieśniło, czy spuchło... no i po mam przez parę dni klucia, więc na razie abstynencja, zobaczymy co lekarz powie.

    ex2bp07wbjlnqxgq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez czasem mało komfortowo się czuję po ;] ale co tam ;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas stosunku to co najwyżej na szyjkę można natrafić członkiem ;) a poza tym jest przecież jeszcze trochę szyjki, ujście macicy, worek owodniowy, w którym dopiero jest dziecko. Chyba raczej rzadko który mężczyzna może się pochwalić, że sięgnąłby tak daleko :P

    Anioł, Mia S, Magic, zuzka.mom, polkosia, Hermiona lubią tę wiadomość

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie :) nam pozwolila do 32 tc potem miesuac celibatu i od 37 po 15 razy dziennie :)

    peppapig lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:25

    Hermiona lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też nie rezygnujemy z przytulanek, chociaż coraz trudniej znaleźć dogodną pozycję :P

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Hermiona Autorytet
    Postów: 326 960

    Wysłany: 18 lipca 2015, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba bym się zastrzeliła albo poszła szukać przygodnych partnerów na mieście, gdyby mój facet teraz odmówił seksu. Mam w ciąży takie libido, że o rany. A bez seksu robię się smutna lub/i wściekła, nie mówiąc już o fizycznych męczarniach, więc sobie w ogóle nie wyobrażam życia w celibacie.

    agniesja, AsiaPoli lubią tę wiadomość

    ijpbo7esx952zvu4.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 22 lipca 2015, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, moje libido tez szalone od początku ciąży, mogłabym naokraglo XD Ale problemem sa koszmarne zgagi i wymioty, ktore mnie od jakiegoś czasu męczą... Więc modle się żeby młody szybko zszedł mi z zoladka bo nie wyrobie...

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe,jak to czytam to mi az slabo,my mielismy celibat pierwsze 12 tyg,bo to ciaza z invitro i wszystko bylo zakazane,ale pozniej jak sie okazalo ze wszystko w pozadku i na swoim miejscu to tez mozemy ciagle i wszedzie,choiciaz teraz juz z duzym brzuszkiem,trzeba szukac nowych pozycji,coby za nudno nie bylo ;)

    KathleenPL lubi tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ