BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Seks w 3trym i facet
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

sylwia.lenka
Nowa
0

Wysłany: 11 grudnia 2014, 00:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie. Dzisiaj podczas stosunku z mężem kazał mi szybko schodzić, bo on napewno poczuł Małą i boi się, że coś jej zrobimy... Czy to możliwe, żeby przez ścianki macicy, wody płodowe i wgl mógł ją poczuć od środka? Wydaje mi się to absurdalne, ale nie wiem jak mu wytłumaczyć, że nic złego się nie dzieje...

Kaj
Autorytet
293

Wysłany: 11 grudnia 2014, 07:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Raczej niemożliwe żeby ją poczuł. Niestety trzeba to przecierpieć. Mój mąż też jest anty na seks na tym etapie- naczytał się, że się nie powinno, a poza tym boi się, że zrobi coś małemu. Tak działa męska psychika. Z dwojga złego lepiej w tą stronę- niech się martwią tatusiowie o swoje pociechy, niżby mieli mieć to zupełnie gdzieś i na pierwszym miejscu stawiać siebie.

ukdy82c3jvhxu38m.png

tb73k6nl2pyu28tq.png

Ewelka II
Przyjaciółka
106

Wysłany: 11 grudnia 2014, 08:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mój P. ma blokadę seksualną mniej więcej od połowy ciąży. Tak od 5-6 miesiąca. Spadło libido i tyle. Trudno. Na początku mu wypominałam, że mu się już pewnie nie podobam, bo jestem gruba i ble, ble, ble... ale się ogarnęłam. Niektórzy tak mają i tyle. Koleżanka ciężarna też bez seksu. To samo :)

p19ucsqvfdttwcoy.png

pakima
Autorytet
203

Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:09
Cytuj | (1) | Zgłoś
Moje drogie nie jest to możliwe dziecko ma taką ochronę przed stwórcą swoim to przy normalnym współżyciu nie jest to możliwe. Jedynie co może zrobić z mojego punkty widzenia to tylko przyspieszyć termin porodu. Dużo położnych zaleca współżycie w terminie okołoporodowym, żeby pojawiały się skurcze które właśnie może wywołać stosunek. Jednak nie zawsze się tak dzieje. W moim przypadku współżycia nie trzeba było tylko troszkę niecierpliwości bo bardzo chciała dziecko wcześniej urodzić i wystarczyło kilka cieplejszych kąpieli, ruchu po schodach no i się czop wydalił a po nim pękły wody płodowe i do porodu:). Warto jednak dla takich niecierpliwych mam skorzystać z pięknego uroku jakim jest stosunek bo potem celibat na kilka tygodni:) A mężowie jak nie chcą to ich nie zmusimy niestety mój też się bał i dlatego musiałam szukać innych sposobów na przyspieszenie porodu:)

Hermiona lubi tę wiadomość

paulina_b
Ekspertka
74

Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
No to chyba normalka :) U mnie też seks był normalny póki brzucha nie było. Teraz mąż ogranicza się, nie ja. Twierdzi że boi się o synka, że przygniecie mi brzuch swoim ciężarem i zrobi coś dziecku. Twierdzi że spina się podczas zabaw i nie potrafi się skupić na odprężeniu tylko cały cza myśli o lokatorze w brzuchu :) Więc patrząc na Wasze posty śmiało można stwierdzić że faceci mają tak samo :)

f2wl3e5eod41wpzo.png
nzjd3e3kx5yd7z3q.png

pakima
Autorytet
203

Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:59
Cytuj | (2) | Zgłoś
no cóż różnica między małym chłopcem a mężczyzną jest taka że z wiekiem zmienia się im flaszka :) nie dziwmy się im że się boją w końcu to też ich dzieło :)

Dajana28, gosia86 lubią tę wiadomość

Mon123
Ekspertka
128

Wysłany: 11 stycznia 2015, 23:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie ten sam problem, niestety.
Mąż dostał blokadę gdy tylko brzuszek stał się widoczny, twierdzi, że boi się zrobić Małej krzywdę... no cóż wypominam mu, że to nie strach o Małą, a pewnie mój wygląd go odpycha, ale zaprzecza.
Pozostało mi czekać na czas po porodzie kiedy znów wszystko wróci do normy...

km5sgu1r6gm0luhc.png

pannaniedzwiedzia
Ekspertka
93

Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:28
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dziewczyny, jak was czytam to nie mogę wyjść z podziwu :) Mój mąż mógłby zawsze nawet teraz jak mam ogromny brzuszek. To ja mam blokadę i go delikatnie "odstawiłam".

EMI_KUB lubi tę wiadomość

1usagu1ro3mz6qy5.png

mamusia_3
Nowa
2

Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:15
Cytuj | (2) | Zgłoś
Witam,
dzisiaj byłam na badaniu kontrolnym i podpytałam lekarza co o tym myśli.
Tak się zaśmiał wesoło ;-)
zaproponował, że mi zaświadczenie wypisze dla męża że może kochać się z żoną (tylko swoją) ;-))))
Głowa do góry, teraz już tylko bliżej niż dalej ;-)

Hermiona, powidlowa lubią tę wiadomość

[konto usunięte]

Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja nie mam tego problemu. Jak sie kochamy to dziecko sie wierci.CZasami to mi przeszkadza żeby skupic sie na przyjemnościach

Tess
Autorytet
508

Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kurczę Sylwia zazdroszczę, bo ja to bym i miała chęć (o M nie wspominając :)), ale ciężko tam teraz jest z ,,wlotem"... tak jakby się wszystko ścieśniło, czy spuchło... no i po mam przez parę dni klucia, więc na razie abstynencja, zobaczymy co lekarz powie.

ex2bp07wbjlnqxgq.png

[konto usunięte]

Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
no ja tez czasem mało komfortowo się czuję po ;] ale co tam ;]

[konto usunięte]

Wysłany: 24 stycznia 2015, 23:18
Cytuj | (6) | Zgłoś
Podczas stosunku to co najwyżej na szyjkę można natrafić członkiem ;) a poza tym jest przecież jeszcze trochę szyjki, ujście macicy, worek owodniowy, w którym dopiero jest dziecko. Chyba raczej rzadko który mężczyzna może się pochwalić, że sięgnąłby tak daleko :P

Anioł, Mia S, Magic, zuzka.mom, polkosia, Hermiona lubią tę wiadomość

Magic
Autorytet
3147

Wysłany: 13 lutego 2015, 18:23
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dokladnie :) nam pozwolila do 32 tc potem miesuac celibatu i od 37 po 15 razy dziennie :)

peppapig lubi tę wiadomość

Lilianka 1.05.2015
Oliwierek 17.08 2016
Kornel 23.06.2018

agniesja
Autorytet
1011

Wysłany: 14 lipca 2015, 11:00
Cytuj | (1) | Zgłoś
.

Wiadomość wyedytowana przez autora 24 lutego 2016, 20:25

Hermiona lubi tę wiadomość

w57v3e3k8e2cqbjo.png
qb3ck6nllq2i9no0.png

czarownica_tea
Autorytet
801

Wysłany: 14 lipca 2015, 11:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
My też nie rezygnujemy z przytulanek, chociaż coraz trudniej znaleźć dogodną pozycję :P

dxomcwa16q3sloop.png

Hermiona
Autorytet
960

Wysłany: 18 lipca 2015, 00:48
Cytuj | (2) | Zgłoś
Chyba bym się zastrzeliła albo poszła szukać przygodnych partnerów na mieście, gdyby mój facet teraz odmówił seksu. Mam w ciąży takie libido, że o rany. A bez seksu robię się smutna lub/i wściekła, nie mówiąc już o fizycznych męczarniach, więc sobie w ogóle nie wyobrażam życia w celibacie.

agniesja, AsiaPoli lubią tę wiadomość

ijpbo7esx952zvu4.png

KathleenPL
Autorytet
683

Wysłany: 22 lipca 2015, 02:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Haha, moje libido tez szalone od początku ciąży, mogłabym naokraglo XD Ale problemem sa koszmarne zgagi i wymioty, ktore mnie od jakiegoś czasu męczą... Więc modle się żeby młody szybko zszedł mi z zoladka bo nie wyrobie...

atdciei3o1k6xtk1.png
relgk6nl74aaqa70.png

AsiaPoli
Autorytet
1271

Wysłany: 30 lipca 2015, 13:08
Cytuj | (1) | Zgłoś
hehe,jak to czytam to mi az slabo,my mielismy celibat pierwsze 12 tyg,bo to ciaza z invitro i wszystko bylo zakazane,ale pozniej jak sie okazalo ze wszystko w pozadku i na swoim miejscu to tez mozemy ciagle i wszedzie,choiciaz teraz juz z duzym brzuszkiem,trzeba szukac nowych pozycji,coby za nudno nie bylo ;)

KathleenPL lubi tę wiadomość

3s4kwbr.png
04u9k61.png
Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)