X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Sączące się wody płodowe
Odpowiedz

Sączące się wody płodowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem i pytanie. Jak odróżnić nie trzymanie moczu od saczacych się od płodowych? Zauważyłam od kilku dni ze ciągle mam mokre majtki co za tym idzie czuje duży dyskomfort :( wkładke zmieniłam ze 3-4 razy dziennie :( dodam że to 30 tc

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • madlenka89 Przyjaciółka
    Postów: 98 34

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kup w aptece paski ph czy coś takiego tylko powiedz ze to do odróżnienia wód płodowych , napewno coś takiego jest bo mi w poprzedniej ciąży sączyły się wody płodowe i lekarz miał problem z odróznieniem własnie i użył takiego paska.. napewno są dostępne w aptece, a po za tym proponuję zadzwonic do swojego gin i zapytac się co robic w takiej sytuacji czy masz się zgłosic na badanie czy jak :)

    80e684ff13.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taką wydzielinę już dobre 2 m-ce. Codziennie wkładki. Pewnie warto byłoby kupić cały balot w necie, bo po porodzie też będą potrzebne :D
    Na początku myślałam, że to jakieś upławy, ale mój gin kategorycznie zabronił mi używać tego terminu :D To jest wydzielina :D
    Ale to niby normalne. Będzie tak już do końca...
    Od dzisiaj zostały mi równe 3 tygodnie do teminu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 11:10

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ