X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ruchy dziecka
Odpowiedz

Ruchy dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Ja jestem co prawda dopiero w 21 tygodniu ciąży i daleko mi do Was ale piszę tutaj bo jesteście bardziej doświadczone.
    Od 1 tyg czuje ruchy dziecka - takie kopniaki na dłoni jak ją położyłam na brzuchu. Natomiast od wczoraj czuje jakby mi w brzuchu zamieszkał jakiś zająć. Zwykle był aktywny tylko rano i troche wieczorem. Wczoraj praktycznie cały dzień i jakby tak mi się rzucał dzieciak w tym brzuchu. Nie jest to bolesne - ale takie dziwne - bo niecodzienne i dosć intensywne - czy mam się czym martwić ?

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 24 października 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kiedy? Dziecko zaczyna sie ruszac od 7tc. Ma wtedy ze 3-4cm wtedy na pewno nuc sie nie poczuje

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Od kiedy? Dziecko zaczyna sie ruszac od 7tc. Ma wtedy ze 3-4cm wtedy na pewno nuc sie nie poczuje

    o mamo!!! Virze chodzi pewnie, że czuje ruchy od 20 t.c.

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 24 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara wrote:
    o mamo!!! Virze chodzi pewnie, że czuje ruchy od 20 t.c.
    Aha no ze jest w dwudziestym tygodniu i od tygodnia czuje ruchu, no ma to sens. Nie wpadlam na to :-P

    Clara lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.Pierwsze ruchy zaczęłam czuć ok 17 tygodnia ale nigdy dotąd nie były tak intensywne jak przedwczoraj.
    Ale wczoraj dzidzia była spokojna - kilka kopniaków takich zwykłych ( nie było rzucania się po brzuchu ) więc chyba wszystko dobrze.

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 26 października 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może czkawkę ma ? Bo córcia mi tak dziwnie się ruszała i ginekolog mi mówił, że to pewnie czkawka, tylko u mnie było to coś od 26 tygodnia czuć. Kilka takich szybkich puknięć jakby co pół sekundy,sekundę i to tak kilka takich powtórzeń, pare razy dzienne to się zdarzało ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ