X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr rozwód w 7 miesiącu
Odpowiedz

rozwód w 7 miesiącu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kicia304 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 6 marca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, czy sa tu jakieś z Was ktore sie rozwiodly bądź rozstały z partnerem w czasie ciąży? Mój mnie oklamuje..dowiedziałam sie ze ma 5000zl długu i nie zapłacił za czynsz w poprzednim miesiącu. Nic sobie z tego nie robi. Do tego ciągle wrzaski i olewa sprawy domowe takie jak sprzątanie i zakupy. Ja dalej chodze do pracy na szczęście w biurze wiec nic nie dzwigam ale on mi wypomina ze nic nie robie a mam nakaz od położnej zeby leżeć i nie dźwigać ze względu na krwawienie jakie mialam pare dni temu. Chcę tego rowodu ale nadal mam nadzieję ze moze cos do niego dotrze bo do cholery będziemy mieli dziecko. On poza tym na córkę z poprzedniego związku i z tego co sie niedawno dowiedziałam tez spieprzyl ciążę poprzedniej partnerce. O dziecko dba. Co mam robić

    ae266f9682.png

    27.07.2016 - Aniołek 5tc
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 7 marca 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie się rozwiodłam, tydzień przed rozpoczęciem III trymestru. Pozew możesz złożyć, na termin i tak czeka się kilka miesięcy, a kto wie, może jak zobaczy papiery z sądu to się opamięta?

    Kicia304 lubi tę wiadomość

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Kicia304 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 7 marca 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedź.Gdzie tam sie opamięta papiery juz wypisane i nawet razem je zrobiliśmy bo normalnie po ugodzie chcemy się rozejsc. Nic do niego nie trafia i jak narazie mieszkam u mamy ale jutro zabieram rzeczy moje i dziecka. W ogóle nie zależy tylko mi szkoda ze maluszek nie bedzie miał taty. Trudno oby tylko sie nie denerwowac bo maluszek teraz najważniejszy. Buziak

    zohasamoha lubi tę wiadomość

    ae266f9682.png

    27.07.2016 - Aniołek 5tc
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia304 wrote:
    Dzieki za odpowiedź.Gdzie tam sie opamięta papiery juz wypisane i nawet razem je zrobiliśmy bo normalnie po ugodzie chcemy się rozejsc. Nic do niego nie trafia i jak narazie mieszkam u mamy ale jutro zabieram rzeczy moje i dziecka. W ogóle nie zależy tylko mi szkoda ze maluszek nie bedzie miał taty. Trudno oby tylko sie nie denerwowac bo maluszek teraz najważniejszy. Buziak


    tatę dziecko będzie miało, rozwodzi się "tylko" z Tobą. Jeśli chcesz mieć szybciej termin to napisz, z jesteś w ciąży, u mnie pomogło. Koleżanka czekała 4 miesiące na termin , ja tylko 3 tygodnie. Może zmieni zdanie jak zobaczy dziecko?

    Kicia304 lubi tę wiadomość

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem się trafi na pajaca i nic już nie pomoże, czasem jak zobaczy, że rzeczywiście działasz i czekasz na termin, to się chociaż zastanowi nad sobą.
    Ty się też zastanów, czy dla "tatusia" warto znosić takie rzeczy. Miej w pamięci, że okres po porodzie to często małżeński koszmar, matka wściekła, osamotniona z dzieckiem, a ojcowie się zachowują, jakby żadnych zmian w ich życiu nie było, "nic się nie stało, o co ci chodzi". To piętrzy i uwypukla wszystkie świństwa w małżeństwie, tworzy nieziemskie konflikty i wtedy dopiero jest rzucanie się "rozwodami". Jeśli nie masz na to siły, działaj od razu.

    Kicia304, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ