X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr rozwarcie zewnetrzne w 7 miesiacu
Odpowiedz

rozwarcie zewnetrzne w 7 miesiacu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 13 października 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Jestem ciekawa czy ktoras z was miala rozwarcie zewnetrzne? Mi gin stwierdzil rozwarcie zewnetrzne 1cm i szyjka 3,4mm. Po dwoch tyg bylo 1,5 cm i szyjka 3cm. Ujscie wewnetrzne mam zamkniete. Dostalam luteine dopochwowa i magnez na twardnienie brzucha. Po kolejntm tyg rozwarcie sie nie powieksza szyjka ma nawet 3,1cm. Leze w lozku caly dzien. Wstaje do wc i zrobic sniadanie. Z brzuchem juz jest lepiej i nie jest twrardy.
    Mam kilka znajomych, ktore mialo rozwarcie zewnetrzne stwierdzone wczesniej i polezaly troche i potem jak sie nie powiekszalo to funkcjonowaly normalnie. Inna z kolei tak jak ja od 7 miesiaca lezala i rozwarcie 1,5cm. Ktos mial podobnie?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ